Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban és nagyon tetszik nekem és szeretnem ha jarnánk, már akartam neki mondani, de nemvolt merszem mire odaértem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
mit mondjak neki?
2012. máj. 18. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy ez lenne az első"csajom"
2012. máj. 18. 15:24
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
előszőr is ne vágj bele egyből hogy odamész hogy szia járunk? először csak menj oda beszélgetni
2012. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több válaszra nincs is szükséged a második válaszoló megmondta a tutit. S ha már csevegtek (többször) abból tudni fogod, hogy van-e esélyed, s ha van akkor már belevághatsz.
2012. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hannus. válasza:
Szerintem először gondold meg h osztálytárssal szeretnél- e kezdeni. Mert ha esetleg nem jön össze, akkor elég kínos, főleg ha több évig osztálytársad lesz még :) És tényleg nem kell rágörcsölni, megy majd magától. Esetleg ha személyesen nehéz elkezdeni, akkor ott a facebook :)Sok sikert
2012. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi de utolso evem itt es nemigen leszunk tovabb oszttarsak mert a 8 at fejezem be es lessz evvegen valami buli ott elkezdhetnem valahogy?
2012. máj. 22. 15:33
 6/6 Hannus. válasza:
Persze :) sok sikert csak ügyesen ;)
2012. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!