Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el a múltat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el a múltat és menjek hozzá?

Figyelt kérdés
6éve volt egy nagy szerelmem 1évig együtt voltunk aztán külföldre kellett költöznie. Azóta nem találkoztunk. Az első 2 évben tartottuk a kapcoslatot és amikor elbúcsúztunk igéretet is tettünk egymásnak.. Aztán ezután a 2 év után teljesen megszünk a kapcsolat köztünk. Úgy gondoltam még mindig várok aztán annyi idő eltelt megismertem egy fiút akibe igazából beleszerettem de ez nem oolyan szerelem mint ami régen volt vele:/... 3éve együtt vagyok vele és a barátaim szerint eljegyzésre készül..Mi legyen? Bennem van még a múlt és mégmindig reménykedek hogy mikor találkozok a régivel.. Még mindig őt szeretem igazán:/ Viszont nemtudom mitcisnáljak. Mire várjak?
2012. máj. 19. 00:17
 1/7 Csegi89 ***** válasza:
50%
Azért kell harcolnod, akit szeretsz!!
2012. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont kiért harcolna az ember?! -aki itt sincs? :/ Én mondjuk addig össze sem jöttem volna a másikkal, ameddig el nem felejtem. Nekem a véleményem az, hogy hiába vársz már a másikra, mert ő elment :/, viszont én még az esküvővel is még várnék, sztem csak akkor menj bele egy esküvőbe, ha biztos vagy magadban.
2012. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény pasas. Hát vele ne csessz ki semmiképp. Ha a nagy szerelmedre érdemes lenne várnod, már rég együtt lennétek. Első szerelem volt? Az mindig más mint a többi. De ez már csak illúzió. Szerintem szállj le a földre. Nem kell teljesen, csak egy kicsit. Gondolom az eset óta már ő is nagykorú, és ha akart volna, már keresett volna. Ha csak nem dutyiban van.
2012. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló házasságom. Már lezártam a reménytelen kapcsolatomat. Most már bizonytalanul nem házasodnék.
2012. máj. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem mennék hozzá.

A régi pasid nem fog visszajönni, 4 éve nem is tudsz róla semmit, szóval esélytelen.

Viszont, ha egyfolytában rá gondolsz, akkor a jelenlegi kapcsolatoddal nem kerek valami, valszeg az, hogy nem tudtad lezárni a múltat rendesen, hiába vagytok 3 éve együtt, ha nem az igazi, másra vágysz. És szerintem erre nem lehet alapozni egy házasságot.

2012. máj. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem azért vágyódsz a másik után, mert elérhetetlen. Scarlettnek is addig kellett Ashley, amíg más férje volt, amikor Melanie meghalt, már Rhett Butler kellett volna, csak annak volt annyi esze, hogy szépen otthagyta. Ha nem láttad volna/olvastad volna, ajánlom az Elfújta a szél c. filmet/regényt :)

de semmiképp sem mennék hozzá a pasidhoz, mivel úgy érzem, nem szereted igazán. ha nem vagy biztos az érzéseidben, és akár egy percre is elbizonytalanodsz, akkor ne akard örökre összekötni vele az életed. legyen súlya egy esküvőnek, és ne állj be azoknak a táborába, akik nem a holtomiglan-holtodiglanra esküdnek meg, hanem "jóban és amíg el nem romlanak a dolgok"-ra...

2012. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és hagyd el a párod ha nem ő az igazi,de ne a régiért aki már rég túllépett rajtad. majd jön egy 3. és ő lesz az igazi
2012. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!