Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a ducibb lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a ducibb lányokkal csak szánalomból vannak együtt?

Figyelt kérdés

egy csomó kérdésnél írták hogy a duci lányok egy fiúnak se tetszenek és csak szánalomból vannak velük.

ez tényleg így van? de akkor szánalomból házasodnak velük? meg rengetegen írták hogy a ducibb lányokban nincs mit szeretni és csak púp a férfiak hátán hisz nem olyan mozgékony az ágyban

miért szidják a kövérebb lányokat csak mert nem 40 kilósak? lehet genetika vagy kevesebb mozgás

és miért baj az ha husosabbak?


2012. máj. 19. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, köszi. Senki nem mondott ilyet ami aztán MINDENKI egyöntetűen osztott.

Nekem nincs bajom a husis lányokkal, szóval már megbombáztam az állításod. És nem, nem csak szánalomból, és nem, nem rosszabbak az ágyban.

2012. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a hozzád hasonlók nem tudják mit jelent az a duci. A ducit nem átlagos testalkatú lányokra mondják, hanem a dagadtakra. Ez csak egy szebb szó rá, hogy ne érezzék bántónak.
2012. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát holt bizots, hogy nem szánalomból vannak velük a pasik...

van az edzésen egy nagyon jóképű srác. Izmos, inteligens, sportos... mindent egyesít ami szem szájnak ingere. Én nem mertem bepróbálkozni nála, mert ilyen görög istennél nem lehet esélyem... aztán felkerültem egyetemre. De visszajöttem a városomban. Megláttam őt! Megint ugyanúgy tűzbe hozott mint akkor régen. Hát már pont színt akartam vallani neki elvégre egyszer élünk... de aztán jött a barátnője... az volt vagy 2x akkora mint én. o.O

Kedves, mosolygós, aranyos és látszott a srácon is, hogy odáig meg vissza van a nőért. Most már házasok is.

Szóval... szerintem ez úgy hülyeség ahogy van.

2012. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező a leírásod alapján még nem volt sem párkapcsolatod,sem semmilyen viszonyod férfival.Szóval szerintem így felesleges kérdezned :) Nagyon sokat kell tapasztalnod, hogy meglásd a választ.
2012. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez mekkora baromság, te jó ég.

Az emberek nem egyformák, az ízlésük és az érzéseik sem.

Pár bunkó mondhatott ilyet, aki még nőt ruha nélkül csak .jpg formátumban látott, de az értelmes férfi nem ilyen!

2012. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez szerintem sem igaz. Párom vékony testalkatú, én teltebb vagyok nála, és együtt vagyunk! Szóba se állt volna velem szánalomból.


Unokatestvérem már betegesen kövér, orvosi eset, és mégis hat évig volt egy pasival, akitől egy négy éves kislánya van.

2012. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sok olyan férfi van,akik nagyon is szeretik a ducibb lányokat
2012. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem hinném h csak szánalomból teszik.

ha megfog vmi egy lányban, abban a belső is nagyon erősen benne van, meg pl. ha mosolygós, kedves, stb., ez többet is számít, h valakibe bele lehessen szeretni.

2012. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tényleg ennyire nehéz felfogni az embereknek, hogy egy duci lány is ugyanolyan ember mint a többi? Ő is tud kedves,aranyos, bájos lenni... Én se vagyok egy csontkollekció. 74kg vagyok, amihez 169 cm magasság párosul. ÉÉÉs??? Lehet nem mutatok olyan jól a fürdőruhában, mint egy vékony lány, de attól még könyörgöm, én is ember vagyok. Van akinek a vékonyak, vannak akiknek meg a teltebb lányok jönnek be... A legfontosabb pedig a kisugárzáson múlik, ahol mindegy h. 50 vagy 70 kg vagy, az nem fog változtatni a kisugárzásodon.
2012. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!