Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet arra válaszolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet arra válaszolni, hogy hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Amikor te is, és az adott srác is látja rajtad/tudja, hogy ő kicsit idősebb, te pedig fiatalabb, de mégsem lenne jó elárulni, mert az ronthat a varázson. Szóval erre, hogy lehet válaszolni? :D Frappáns kommenteket várok.


Természetesen nem eltitkolni akarom a koromat. A másik meg, hogy ne ilyen hardcore számokra gonodljatok, maximum 21.


KÖssz előre is. 16/L


2012. máj. 19. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Méghogy nem titkolni akarod a korod... Ha nem titkolnád, akkor elmondanád öszintén...


Röhej.

2012. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

-Hány éves vagy?

-Dugunk?

2012. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

"Nőktől nem illik ilyet kérdezni"


A 16-ot nyugodtan bevallhatod. Már fogamzóképes korban vagy. Most vagy a csúcson még 4 évig... aztán bye bye!

Szóval használd ki!

2012. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
16. Ezt lehet válaszolni. Mondjuk kicsit kiábrándító, hogy manapság teljesen reflexből jön a hazugság, ha feltesznek egy egyenes kérdést. Hány éves vagy? Nehogy válaszolj, elvégre nem téged kérdeztek, csak a falhoz beszélt az illető.
2012. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1. kommentelő. mekkora egy ödipuszi kuki vagy. :D látom nem jött át a kérdésem.
2012. máj. 19. 18:19
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom milyen tájszólás ez az "ödipuszi kuki", de átjött a kérdésed. Titkolni akarod a korod, mivel kerülni akarod, hogy megvászold a kérdését.


Ezen nem lehet sokat variálni. Nölj fel :)

2012. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű egy világ, ahol minden hazugság. Na mindegy nem oktatni akarlak, szóval...


-Hány éves vagy?

-Tegnap múltam 5... (Amikor én ezt bejátszottam, a csaj többé nem kérdezte, hogy hány éves vagyok, csak nevetett egyet és kész).

2012. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ha már megmondod a korodat, akkor jön, h melyik suli meg blabla és úgyis belebuksz.
2012. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ödipuszi kuki... huhh, szegény forog a sírjában.


Mondhatod, hogy:

Ne aggódj, már nem csuknak le miattam.

Pont mint a következő lány, akivel táncolni fogsz.


Nem tudom, én 16 évesen büszke voltam a koromra. Az egyik előző kommentelőnek igaza volt, most vagy a csúcson.


24/N

2012. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne megmondani. Ha már a tinédzser lányok az öltözékükben, viselkedésükben, szexualitásukban majmolják a 25-30asokat, nyugodtan hazudják magukat annak.
2012. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!