Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még az összes kapcsolatotokra? Arra is hogy pl. meddig tartott? Ha igen, hány kapcsolatotok volt eddig? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kettő... és még az első csókra is emlékszem a pontos dátumra és az egész szituációra még talán kb-re azt is tudom h hány óra volt akkor, pedig ez már 2éve volt :) 16/L
2009. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
illetve két kapcsolatom volt csak nem folytattam a kettő után :$ ... bocsi :)
2009. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23 vagyok, és 4 kapcsolatom volt. és emlékszem mindenre.ja és lányvagyok
2009. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22éves lány vagyok, az első "kapcsolatom" 1hetes volt és ő csókolt meg először, a második fél évig tartott, a harmadik 2hétig, a negyedik 1,5évig, az ötödik pedig már lassan 5éve tart és vele voltam először együtt...:)

Mindenre emlékszem...:)

2009. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok és 4 volt. ebből kettőt megbántam,azok rövidek is voltak.. amúgy mindenre emlékszek,mindenkivel:)
2009. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17/L

az első egy hétig tartott :D még fiatal voltam nagyon :)

a második egy hónapig tartott, de nem volt semmi extra..

a harmadik egy fatális tévedés volt.. úgyhogy hamar vége lett..

a negyedik két hónap volt, de azt a fiút iszonyatosan szerettem.. sajnáltam, hogy vége lett ráadásul rajtunk kívül álló okok miatt :(

az ötödik meg a mostani és 3 hete tart :D

2009. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatomban, nagyon naív voltam és akkoriban nagyon ronda (nem relatíve ronda, hanem tényleg annyira, hogy nem állt szóba velem senki), túl nagy volt rajtam a nyomás, hiszen akkoriban 16 voltam és már mindenkinek volt pasija. Sikerült (sajnos) összeszednem egy pasit, aki kissé idősebb volt nálam, de így visszagondolva szellemileg nagyon vissza volt maradva. Annak a kapcsolatnak minden percét megbántam, sajnos 3 évig húztuk, és nem is akarok emlékezni rá.

Most van egy kapcsolatom, ami teljesen más, minden percére emlékszem, ez lassan 4 éve tart. Testileg és szellemileg is változtam.

23/L

2009. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16 és fél évesen jöttem össze az első barátommal, vele 5 hónapig voltunk együtt. Az első 3 hónap szépen telt, a maradék kettőben már romlottak a dolgok, elég komolytalan srác volt. A második kapcsolatom 15 hónapig tartott, őrülten szerettem azt a fiút, de neki igen érdekes felfogásai voltak egy párkapcsolatról, és nagyon megkeserítette az életemet. :( Én mindent eltűrtem, mert elvakultan szerettem, de amikor kezet emelt rám, muszáj volt véget vetnem a kapcsolatnak. Utána hónapokig élőhalott voltam :( Sajnos mindenre emlékszem, még ezekre az ijesztő pillanatokra is :(

A harmadik kapcsolatom most is tart, másfél éve vagyunk együtt :) Ő mozdított ki engem abból a fagyott állapotból, de csak szép lassan alakultak ki köztünk a dolgok, míg végül elértem odáig, hogy nem hátra néztem, hanem nyitott voltam az új életre. Ekkor találtunk egymásra. Mellette megtaláltam a lelki békémet, vele vesztettem el a szüzességemet is (hálistennek nem az előző barátomnak adtam, bár ez nem rajtam, hanem egy rendellenességen múlt:S). Nagyon szeretem őt, ő is engem^^, és nagyon boldogok vagyunk együtt.

20/l

2009. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!