Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy a párotok olyanra kért meg titeket, amiket túl soknak tartottatok?

Figyelt kérdés
Mi volt ez a dolog?Végül megcsináltátok vagy nemet mondtatok neki?

2012. máj. 19. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, megpróbáltam házi sztrapacskát csinálni a kedvéért, de szétfőtt az egész. Soha többet!
2012. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves Humor Herold.
2012. máj. 19. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Szívesen. De a kérdésben nem volt egyértelműen leírva, hogy mit is szeretnél megtudni. (A kategória önmagában még nem jelent semmit.)Én csak válaszoltam.

HH

2012. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mire is lehet gondolni a kategória,a kérdéskiírás és a kulcsszavak alapján :) De ma jófej napom van és kifejtem a kedvedért: Előfordult-e már veletek olyan dolog,hogy a szexualitás terén megkért titeket a párotok valamire (pl. sokaknál ez a kategória az anális szex is),amitől ti viszolyogtatok?Hogyan reagáltatok a kérésre?

Talán így jobban érthető,és mindketten megnyugodtunk. :)

2012. máj. 19. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt. Nem tettem meg.
2012. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. exem többször próbált rávenni az anális szexre nem engedtem.
2012. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A párom szívesen kipróbálná az anális szexet, én viszont nem túlságosan vagyok oda az ötletért. Végülis kompromisszumot kötöttünk: néha, ha olyanja van, ujjal izgat "arrafelé". Ez nem kifejezetten jó érzés nekem, de nem is zavar, neki pedig ez valamiért izgató, úgyhogy néha belefér :)
2012. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy olyan pasim amelyik utálta a gumit, és egyszerűen nem lehetett rávenni, hogy azzal védekezzünk, egyszer sem. Szóval eleinte megszakítással "védekeztünk" de én állandóan aggódtam, hogy teherbe esek, persze ő mindig azt mondta, hogy úgysem fogok... Aztán 1-2 hónap után fogamzásgátlót szedtem. Persze, megértem, hogy vannak pasik akik tényleg utálnak gumit használni és persze jobb nélküle, de a kapcsolat elején, első pár hónapban szerintem ki lehetne bírni.

Hát már megbántam azóta, hogy akkor olyan felelőtlen voltam, mázlim volt, hogy nem lettem terhes.

Az még nem fordult elő, hogy anális szexre akartak volna rávenni. Nem igazán vonz a dolog, de ha a párom nagyon szeretné akkor benne lennék, hogy kipróbáljuk. Végül is az is lehet, hogy élvezném is, egyszer ki lehet próbálni szerintem, és ha nem jön be valamelyik félnek, akkor többször nem csináljuk.

2012. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát igen volt ilyen na nem anélis dolog az olya nem is de még nem próbáltam... újjal már izgattam fel csajt ott lenn (análba)mert igényelte szóval miért ne ez még benne volt a tűrésben... volt rá eset, hogy egy barátnőm nyilvánosabban akart szexelni mint azt szerettem volna és hát belementem de majdnem bukta lett belőle...azóta ez a barátnő már más barátnője :-)persze nem ezért. Meg a nyilvánosság tőlem se áll messze csak kisebb a rizikó tűrésem :-) De volt olyan csak aki menszesz alatt akart szexelni...egyszer kipróbáltam na az nem jött be...nehezen is mentem bele :-( Szóval az emberek különbözőek és mást és mást élveznek vagy máshogy... Ha szeretitek a másikat akkor elég sok minden belefér és néha kellenek kompromisszumok is... És a változatosság is gyönyörködtet...
2012. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. és 3.

hú, a kérdésből aztán tényleg nagyon nehéz rájönni, mire gondol a kérdező! ehhez tényleg nagyon gondolkozni kell.

érdekes, én egyből értettem és szerettem volna a válaszokat megnézni, erre a hülyeségedet kellett olvasni. na kösz -.-


nem volt ilyen, úgy emlékszem.

2012. jún. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!