Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm már nem olyan szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm már nem olyan szerelmes belém mint régen, ez ellen valami jó tipp? Amivel visszahozhatnám olyanra amilyen volt régen? Hogy szerelmes legyen?

Figyelt kérdés
Bármilyen jó tippet,tanácsot adjatok légyszíves! mivel tudnám elérni hogy megint szerelmes legyen belém? segítsetek :( nagyon megköszönném!

2012. ápr. 25. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerült kiokoskodni valamit szóljál nekem is... Egy biztos: kihűlt kapcsolatban nem vidám az élet. Ha csak nincs gyerek, nem érdemes leragadni.
2012. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy pasi, aki tenni akar a kapcsolatért!:)


Becézd, simogasd, érdeklődj iránta, hívd el randira, lepd meg (kéredzkedj el melóból, és menj elé), lássa rajtad, hogy te még mindig rajongasz érte. Ő legyen a fontos, ne te! Főzz neki vacsorát, süss sütit, lepd meg egy pólóval/blúzzal/táskával...

2012. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és 3 év után kezdtem úgy érezni ,hogy nem olyan mint régen a kapcsolat.


De én tudom a szerelmet befolyásolni. És visszahoztam a párom iránt.

Ha esetleg bővebben érdekel a folyamat akkor leírom privátba.

2012. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De én tudom a szerelmet befolyásolni"


Kifejtenéd? Ez elé varázslatosnak hangzik :D

2012. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelem mágus? :)
2012. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hangover1024 válasza:
79%
1. Bele törődsz. Egy idő után Minden kapcsolatban előfordul. Ez nem azt jelenti hogy nem szeret hanem hogy már nem olyan szerelmes. Nagy különbség. Van viszont 1olyan módszer ami akkora tüzet vesz bele, hogy eléget téged;) tedd féktelenyé 1 kicsit. Nem túl korrekt megoldás, de az biztos hogy hatásos:)
2012. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!