Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Várjak? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Várjak? 18/L

Figyelt kérdés
Az van, hogy 18 éves lány vagyok. Még sose csókoloztam, ebből következik a többi is, hogy fiúm se volt még... Nem hinném, hogy a külsőmmel lenne gond, többször is előfordult, hogy leszólított fiú az utcán ismerkedés céljából. Csók pedig azért nem volt, mert akárkivel nem szerettem volna. Na most van egy srác akit már ismerek egy jó ideje és bejövünk egymásnak úgy, lehet nyáron elvesztem vele a szüzességem. De félek, hogy aztán megbánnám. :/ Amilyen szerencsés vagyok, simán eltudom képzelni, hogy majd utána 2 hónappal találkozok egy olyan sráccal akire megérné várni. Csak most már úgy vagyok vele, hogy ki kell élvezni minden lehetőséget az életben, de eddig meg kicsit úgy éltem, hogy majd eljön egyszer az igazi...
2012. máj. 19. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
élj a jelennek, aztán kész. Semmit sem érdemes megbánni, mert ha akkor megtetted az azért volt, mert úgy érezted jónak, az boldogított.
2012. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 21 éve élek úgy, hogy eljön az igazi. Persze nekem is voltak mélypontjaim, amikor majdnem lefeküdtem csak úgy lányokkal, de úgyérzem az már nem én lennék. Szerintem 18 évesen még egyáltalán nem vagy lemaradva semmiről sem, ha ennyit vártál, akkor simán várhatnál még egy darabig, sosem tudhatod, hogy mikor jön el az a bizonyos valaki. :)
2012. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Johnny B. Goode ***** válasza:

Kedves 1. szerintem aki eddig normál életet élt, abból ne neveljünk már ribit itt a neten.


Kérdező:

Igen várj még, már indulok... :D

2012. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ribit nevelek, de jöjjön rá x év múlva, hogy mi mindenről lemaradt, mert gyáva és döntésképtelen volt??
2012. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
eloszor gyozodj meg rola,hogy nem csak a szexre megy,ha nem csak az kell neki,akkor elvezd ki,hogy szeretnek!:)
2012. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Johnny B. Goode ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megvárhatja az igazit, nem kell kapkodni.

Élvhajhászkodni meg ráér 40 évesen is, mikor felső vezető lesz tele pénzel és egy csomó fiatal fiú szeretne karriert csinálni a cégnél... :)

2012. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Basszus, nem hiszem el, mintha én irtam volna ezt a kérdést :) Én is 18éves csaj vagyok,szüz, sosem csókolóztam, egy pasim sem volt.


VÁLTOZÁS:

3,5hónappal ezelött megismertem egy fiút, akivel egymásba szerettünk, s vele volt az elsö csókom, meg az elsö alkalmam is, azóta is rendszeresen mindennap szexelünk.

Az elsö alkalommal még várni szerettem volna, de most 2héttel ezelött megtörtént, s nem bántam meg, élvezem vele a sexet, szeretem öt, s a szex után közelebb érzem öt magamhoz, megtudom érinteni mindenhol, szabadnak érzem magam vele kapcsolatban.

S büszke vagyok magamra, mert 18éves koromig teljesen érintetlen voltam :)

(bocsi az off-ért)


Válasz a kérdésedre:

Ha együtt vagytok már egy pár hónapja, s bejöttök egymásnak, talán még szerelem is van köztetek, akkor nem fogod késöbb megbánni ha vele történik meg az elsö alkalom.


üdv, 18/L ^^

2012. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a fiúval nem egy városban lakok. Amúgy össze is jönnénk, de nem akar távkapcsolatot, amit meg is értek.
2012. máj. 20. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!