Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsoooot pls! ;) Már 5-6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsoooot pls! ;) Már 5-6 éve szerelmes vagyok egy nálam 2 év, pár hónappal idősebb fiúba. Nem telik el nap, h ne gondoljak rá. :SS Érte az életemet adnám. Mondja meg valaki! Várjak rá? Nagyon régóta ismerjük egymást. A család barátai.13/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagy őrültségeket tettem annak érdekében,h 'érezzem' elcsentem a zokniját..stb. Tudja,h szeretem. :S
2012. ápr. 28. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
5-6 éve, 13 évesen? Nem mondom... Latinláwörina.
2012. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj ez nagyon édes. Megmosolyogtattál, köszönöm.
2012. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Még nem tudja mi fán terem a szerelem :D. Ő még mesevilágban él, de ez így is van rendjén :). Pár év és benő a feje lágya. Ezen mindenki átesik.
2012. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elcsented a zokniját? 13 ? Az életedet adnád? Nem vagy te véletlenül valami pszichopata?
2012. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sorstárs:D Ugyanez velem is a helyzet, csak 21 éves vagyok és lassan 7 éve szenvedek. Azt, hogy mit csináltam meg érte, inkább hagyjuk...

Kérdező szerintem próbáld meg "elfelejteni", valószínűleg nem fog menni, de ha közben jön más fiú, akinek megtetszel, akkor ne zárkózz el tőle és mindig legyél nyitott minden fiúnak a közeledésére és próbáld meg ne mindenkiben ezt a srácot keresni, mert utána csak rosszabb lesz...tapasztalat:/

Sok sikert és ha úgy adódik, vagy van alkalmad rá, akkor próbálj meg közelebb jutni hozzá, vagy megbeszélni vele a dolgot!

2012. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Öhm...nem azért de ha most vagy 13 és 5-6 éve "szerelmes vagy" akkor jól számolom hogy ez úgy 8 éves korod óta tart? Na lássuk...kizárt hogy 8 évesen szerelmes legyél, még nem is éltél igazán... 13 évesen az életedet max egy új barbie babáért add, de még azért se... túl fiatal vagy az ilyen kijelentésekhez, és a srác már 15... jó eséllyel lehet már van barátnője...kérdésedre válasz NE VÁRJ RÁ, ÉLD A GYEREKKOROD, KÉSŐBB VISSZASÍROD!
2012. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ennyi idősen (6-12 éves koromig) "totál bele voltam esve" egy fiúba, de ő 4 évvel volt idősebb, mint én, tesóm havere volt. akkor még én is ezt hittem, de így, 18 éves fejjel visszagondolva, méghogy szerelem :)

ez egy ilyen időszak, amin szinte mindenki átesik. szerintem legyetek továbbra is barátok, ha alakul köztetek valami, 1-2 év, és mindeketten tudni fogjátok. Addig álmodozz csak nyugodtan a hercegedről, ilyenkor ez normális!

2012. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már vagy 1,5 éve együtt vagyunk. 20 éves leszek idén. :)
2018. febr. 16. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!