Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne hagyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne hagyjon ott a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom szakítani akar velem,mert szerinte egy aljas rib@nc vagyok,mert ha egy pasi leszólít,nem küldöm el azonnal a fenébe,hanem váltok vele néhány szót.Múltkor azon veszett össze velem,hogy rámosolyogtam egy kollégájára,amikor köszöntem neki.Azt mondja,miatta fogytam 3 kilót,meg éhségsztrájkolok,hogy zsaroljam,pedig én csak azért fogytam,mert edzek.Mit csináljak vele?Nem akarom elveszíteni!!

2012. máj. 19. 20:43
 1/7 reptail ***** válasza:
hagyd te ott őt!
2012. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye..hagyd ott
2012. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Johnny B. Goode ***** válasza:
Térdelj le elé, attól minden jóra fordul...
2012. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dzsola ***** válasza:
100%
Johnny B. Goode jol mondja, cumizd le jol vadul mindig, akkor nem fog szakitani veled, az én csajom is ezt csinája
2012. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Johnny B. Goode ***** válasza:
Na, erről van szó! :)
2012. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
23%
egy paraszt,öld meg aztan asd el a hatsokertben.
2012. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mikor szakított velem a barátom és ment egy ideig a huzavona, akkor a fodrászom ezt mondta: "Aki el akar menni, annak segíteni kell pakolni."

Ez azóta is így van és nagyon igaz. Ha szakítani akar, mindegy, hogy te mit érzel, hogy mennyire akarod vagy nem akarod elveszíteni, egy pasit nem lehet láncon magadhoz kötözni. Nem beszélve arról, hogy ILYEN PALIRA VAN NEKED SZÜKSÉGED?

2012. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!