Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem a barátom apukájának?

Figyelt kérdés

Régen bele se gondoltam volna ,de egyszer csak észrevettem ,hogy túl kedves velem

bókol mindig a kedvembe jár simogat (vállam ,hátam,néha a lábam)

Persze tisztába van vele ,hogy a fia barátnője vagyok

és nagyon jókat szoktunk beszélgetni is de néha olyan fura megszólalásai vannak ..!

És egyszer nagyon közeledik egyszer meg távolodik nem értem ,hogy most akkor mi van

persze tény nagyon jól néz ki a kora ellenére ,fiatalos lehet vele nevetni és normálisan beszélgetni is

de néha úgy érzem máshogy tekint rám!!


2012. máj. 17. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kizárt a dolog. :)

Ha nagyon rádhajt és nem tetszik neked, akkor szólj a barátodnak... vagy neki.

2012. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

huuu

Néha a fia előtt is vannak megszólalásai ,de mikor ketten vagyunk kicsit másabb

remélem csak én értem félre az egészet

Tény ,hogy mikor ketten vagyunk nagyon megvan a közös hang ,nagyon sokat szoktunk nevetni

( talán kicsit tetszik is ami nem gond , normális dolog szerintem ,de én nem úgy tekintek rá mint férfi!)

2012. máj. 17. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden teljesen normális, amit fentebb írtál, kivéve a simogatást. Főleg a lábsimogatás, jó ég! Ez mégis hogyan?? Persze vannak emberek, akik imádják meg-megérinteni a beszélgetőpartnert, meg a jó haverokat, rokonokat, de a lábadat simogatni egy kicsit túlzás. Max. egy puszi üdvözléskor, vállveregetés jöhet szóba szerintem.

Ha úgy érzed, másként tekint rád, állítsd le udvariasan, de határozottan.

pl. különös megszólaláskor: "ne tessék már ilyet mondani! ill. ne mondj ilyet!"

Hosszabb nézést ne viszonozz. Visszanézel rá, kurtán, udvariasan elmosolyodsz és másfelé nézel.

Állj úgy, hogy ne tudjon normál módokon kívül hozzád érni.

Ne legyél vele kettesben, míg meg nem győződsz arról, hogy leállt, illetve hogy tévedtél vele kapcsolatban.

2012. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!