Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi akivel joban voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Musixfan kérdése:

Az a pasi akivel joban voltam többet akar barátságnál. A tegnap lesmárolt egy film közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a pasi akivel joban voltam többet akar barátságnál. A tegnap lesmárolt egy film közben. Mit tegyek? .


Van egy pasi akivel nagyon joban vagyok feltünt egy tehetségkutatóban (csillgaszületik) is nem olyan régen..... A tegnap kiderült hogy ő sajnos többet akar tőlem mint barátság nemtudom mit tegyek:( :S Az tény hogy helyes és most ugyérzi bárkit megkaphat de nem akarok a sorba tartozni. Mégis ugyérzem hogy hibát követnék el ha nem adok egy esélyt neki.... :(


2012. máj. 20. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Mégis mire számítottál? Hetero fiú-lány barátság nem létezik. Az egyik mindig többet akar.
2012. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a kérdés, hanem az, hogy TE mit AKARSZ.
2012. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nálam tökéletesen működik /működött a hetero lány fiú barátság . És én nem tudnék róla hogy a csaj többet akar.


A kérdésre válaszolva: Ha nem akarsz többet , akk MOND MEG NEKI!!! Semmivel sem kerülheted ki ezt. Inkább jóelőre tudja , hogy te csak barátnak tekinted , és ne törd össze a szívét , ha nem mondod el neki sokáig és hiába reménykedik.


A másik dolog az , hogy te döntesz róla , hogy adsz - e egy esélyt neki.

2012. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!