Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges a szex két barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a szex két barát között úgy, hogy az nem vált ki komolyabb érzelmeket?

Figyelt kérdés
Szóval úgy, hogy egyik fél sem lesz szerelmes vagy ilyesmi. Csak mert elérhető lenne számomra, de nem akarom, hogy bármelyikünk többet érezzen a másik iránt mint barátság.

2012. máj. 20. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez egy kétes dolog, soha nem tudhatod hogy mikor változik meg valamelyikőtökben az érzés!:)
2012. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne beszélgessetek, nézz közben mondjuk egy Angelina Jolie posztert és akkor talán....
2012. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen "kapcsolatban" vagyok és nem vagyunk szerelmesek egymásba, de valamilyen fajta érzelmi kötődés mégiscsak van, mert már elég régtől együtt vagyunk így..
2012. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez így nem működne.

A barátságba nálam már ölelés se fér bele.

2012. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egy rendes párkapcsolat működhetne köztünk. Főleg, hogy több mint 10 éve ismerjük egymást mint közeli barát.


Esetleg ha van valakinek személyes tapasztalata ezen a téren az megoszthatná.

2012. máj. 20. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenféle érzelmi kötődést nem lehet kizárni, de vannak az érzelmekben is fokozatok, nem csak a "semmi érzelem" és a "lángoló szerelem" van. :) A kettő között is nagyon sok fokozat van, és lehet nagyon szeretni úgy valakit, hogy nem akarom birtokolni. :)

Viszont minél jobban el akarod kerülni a kötődést, annál esélyesebb, hogy előjön. :) A legjobb természetesen kezelni az ilyet, nem kell túlkomplikálni és akkor működik a dolog. Ha vannak érzelmek, akkor is! :)

2012. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt hittem nem, de aztán volt egy lány akivel kb semmi se volt köztünk bár elvileg barátok voltunk. És az egész úgy kezdődött hogy én átöleltem egy padon ülve, és akkor ott üldögéltünk és tök jó volt. Aztán meg össze is jöttünk 1-2-szer aztán meg nem.


Először tökre meg is tetszett a dolog, mert mondom, na nem hittem volna hogy velem ilyen lesz. IGAZ aztán elkezdtem fantáziálgatni, hogy majd mi lesz a jövőben, csak hát ez aztán elmúlt volt nincs. Szóval hosszabb távon szerintem így se úgyse működhet. Mert akár akarod akár nem kialakul valami.

2012. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább olyan embereknél lehetséges, akik olyan típusok.
2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


ma 17:40-es:

Én eddig csak a komolyabb kapcsolatokat kerestem, neki pedig sok kapcsolata volt és mindig csak 1-2 hónapig tartott. Én olyan vagyok aki nem próbál felszedni ismeretleneket egy éjszakás kalandokra, de úgy gondoltam, hogy kettőnk között lehetséges lenne egy szexkapcsolat.

2012. máj. 20. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, de velem elég gyakran előfordult, hogy belém szerettek, pedig csak szeretői viszonyt beszéltünk meg előre. És nem naiv tinilányok voltak, hanem olyan nők, akik két lábbal állnak a földön, és tudják, mit akarnak.
2012. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!