Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintem nagyon béna vagyok!

Figyelt kérdés
Ha a közelembe van aki nagyon tetszik nekem és még flörtöl is velem egyszerűen nem jut eszembe semmi,meg sem tudok szólalni .Állandóan mosolygok.Szerintetek ez béna??
2012. máj. 20. 17:38
 1/9 anonim válasza:
nem, velem is ígyvolt, aztán legyőztem gátlásaimat és megerdt a nyelvem... kell egy kis önbizalom és rájössz, hogy nemis olyan nehéz felszedni a csajokat :)
2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...de azért köszi :)
2012. máj. 20. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Attol fuggetlenul meg szedhetsz fel csajokat! :P
2012. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább kihagyom :D És próbálkozom a férfiaknál
2012. máj. 20. 17:45
 5/9 anonim válasza:
am van sok bunkó fiú, aki annyira hülyén próbál fiúzni, azokhoz sztem senki nemtudna hozzá szólni, max a vele egy szinten lévő egyén
2012. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát bénának nem béna. Lehet van is aki aranyosnak gondolja. Majd csak alakul.


Moondjuk talán az állandó mosolygás azért nem kéne, szóval nem az hogy ne legyél boldog, csak azért nézhetsz néha normálisan is.^^

2012. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha a közelébe vagyok akaratlanul is mosolygok :)
2012. máj. 20. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
De valamit akkor biztos érzel a mosoly mellet. Ha másképp nem tudod kifejezni, akkor..smárold le vagy akármi, csak csinálj valamit, úgyis a kommunikáció 80% non-verbális.
2012. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. máj. 21. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!