Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen stílusú, kisugárzású lányokról, nőkről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sdIp-c0ExO0


Persze ez az öltözék egy hétköznapon nem elképzelhető, és nem a vetkőzésen van a hangsúly, hanem a kisugárzásán. Mondjuk hasonló hajviseletet, sminket kedveli, és inkább az elegánsabb öltözködés felé hajlik. Szinte egyáltalán nem hord semmi sportosat, minden fehérneműje csipkés, stb...



2012. máj. 20. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem találom vonzónak..


Én személy szerint jobban szeretem a diszkrét mosolygós lányokat akiken nincs is smink

Mondjuk ez a lány hasonlít az ideálomhoz(hajszínt,smink mennyiségét kivéve)


[link]

2012. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisugárzás nem az öltözködésen múlik. Amiről te írsz, az stílus. A kisugárzás az, ahogy valaki beszél, mozog, viselkedik - az egész lényéből adódik.
2012. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezért linkeltem videót, mert szerintem a mozgáskultúrájából lehet érzékelni elég sokat a kisugárzásából.
2012. máj. 20. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben is látszik mennyire különbözőek vagyunk, mert nekem személy szerint semmilyen kisugárzás nem jön le a nő viselkedéséből.
2012. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

dita von thesse nagyon öregesen öltözik a hétköznapokban. lehet vörös szönyegen istennö ha sztriptizel akkor szexistennö de a stilusa katasztrofa. ezek alapján a sztriptizelös video alapján nem lehet sokat levonni.ki ne szeretné?szexys a csaj alapbol de itt van néhány ruha ami az ö stilusa ( pin up)


[link]


[link]


[link]



[link]

2012. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is Stílus 10 pont!

Imádoom ezt a nőt! Az alakja isteni, és szerintem smink nélkül is gyönyörű! Ráadásul ami a kisugárzását illeti, hát szerintem tündéri kis nő! És külön megjegyezném, hogy imádom, amikor beszél, a hangja, a mosolya... teljesen odáig vagyok érte! És akkor még nem is beszéltem a kis vetkőzéseiről... :) ❤

2013. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!