Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor amszturbálok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor amszturbálok akkor sokkal jobban élvezem ha valamit feldugok magamba de lesbi videora csinálom, akkor most homoszexuális vagyok? (fiu)

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
fiú vagy leszbi videóra dugdosol magadnak fel dolgokat és megkérdezed h köcsögvagy-e? xD te most akkor kajak fiú vagy? xD
2012. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszázs :D
2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2012. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, szép, így legyen őszinte az ember... Ennyiből még nem derül ki szerintem, bár nem vagyok szakértő. Attól is függ, hogy mennyi idős vagy. Ha még most próbálgatod a szexualitásodat, belefér néhány vakvágány. Próbálgasd, hogy mire van szükséged, mi esik jól. Végülis a női test hoz lázba...A lényeg: ne félj saját magadtól, a hetero szexbe is belefér, hogy a nő a párját és fordítva, análisan is izgatja.
2012. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!