Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19L 29 éves férfiak? Normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19L 29 éves férfiak? Normális?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és azt vettem észre, hogy a 29 éves férfiakkal érzem magam jól az utóbbi időben. Kapcsolatban voltam egy 21 éves fiúval, viszont valamiért azt éreztem nem illünk össze. Aztán közbe jött egy kaland egy 29 éves férfival és tök jól éreztem magam. Nagyon klassz volt. Nemrégiben randiztam egy 20 éves fiúval (2 találka volt összesen), de annyira éreztem a különbséget. Annyira "nyers" volt. Van egy ugyancsak 29 éves férfi akivel ugyancsak tök jól kijövünk, meg érzem, hogy mellette nő tudok lenni. Nem hajhászom a pasikat, életemben egy 1 éves kapcsolatom volt, és összesen 2 pasival voltam szexuálisan együtt(29). A másik 29 éves haverommal is csak forrósodik mostanság a hangulat. Szerintetek normális, hogy pontosan a 29 éves férfiakhoz vonzódom?

2012. máj. 20. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
"Nem hajhászom a pasikat" - szerintem meg igen! :)
2012. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Numerofétis. Életed végéig évente fogod cserélgetni a pasijaidat.
2012. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt nem a kor dönti el. érettebb gondolkodású emberek általában 24-25 után lesznek, addig csak a mindig kefélni vágyó kamasz lesz a fiú(tisztelet a kivételnek)
2012. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Mert 25 felett tudunk bánni igazán a nőkkel... :D

F/26

2012. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
véletlen, ne kösd a 29hez... amúgy meg ok.
2012. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves első két válaszadó!

Soha nem számoltam, hogy hány pasival voltam. Egy évig tök jól megvoltam pasi és szex nélkül! Ja és nem is hajhászom a pasikat. Inkább szingli leszek, mint én kelljen férfi után fussak.

Köszönöm a normális válaszokat:)

2012. máj. 20. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most leszek 20 éves, és én is a 25 év felettieket szeretem. el nem tudnám magam képzelni velem egyidőssel, vagy neadjisten fiatalabbal. egyszerűen nekem nem fiú kell, hanem férfi, aki mellett nőnek érezhetem magam :) és veled is így van, csak te pont 29 éveseket fogtál ki.
2012. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!