Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk milyen számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk milyen számotokra az ideális női test? És lányok számotokra milyen az ideális férfi test? (képet is ha lehet)

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 17:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%

számomra az az ideális női test, aki nem is túlsúlyos, de nem is egy anorexiás.. van alakja, szép csípője, jó mellei, és nem nagy, de jó (bocsánat h csúnyán mondom) segge. :D szóval normális csaj:D és a szép lábakért odavagyok :D

16F :D

2012. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát... Előre szólok, hogy ennél JÓVAL kisebbek az igényeim, de most mégiscsak A TÖKÉLETES-ről van szó. Tehát ilyen ( [link] ), vagy ilyen ( [link] ), vagy ilyen ( [link] ), vagy ilyen ( [link] ). Mindenki válassza ki a neki (nem) tetszőt. :D
2012. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
egy 16 éves, debrecen közeli lányé... nem mondok nevet.
2012. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ahány pasi annyi fél! :)
2012. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát kb ilyen [link] mint Szabó Zsófié :D dugnám mint c_g_ny a lopott biciklit :P

de azért ha nem ennyire tökéletes az se akkora baj :D

2012. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél persze kevesebbel is beérem, de ez hát... *-* N22

2012. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a szétgyúrt vadállatok...valahogy szexisebbnek és férfiasabbnak találom ha simán csak testes. No itt nem arra gondolok, hogy dagadt, csak hogy ne csontkollekció legyen, minimális gyúrással legyen pici hasa, ne olyan mint egy nőnek...Na azokért odáig vagyok:)Képet sajnos nem nagyon találtam.. Talán ez a kép valamelyest hasonlít arra amit írtam: [link]


21L

2012. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Kim Kardashian :P
2012. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

külső szimpátia kérdése.


amúgy meg nem sokat ér egy dögös modell külső ha belül egy idióta fogyatékos személyiség van.

2012. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos ez? [link]

ne kérdezz miért, mert magadtól kell tudnod a választ :P

2012. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!