Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok jönnek be nektek? Normális válaszokat.

Figyelt kérdés

Melyik jobb?

lányos: szoknya magas sarkúval, vagy laza: csőgatya magasszárú cipővel.:D melyik tetszik??esetleg +dolog??:D

kort és nemet is.

14/L


2012. máj. 20. 18:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
én csak megkérdeztem..szerintem nem tilos-.- nekem is van saját stílusom, csak kíváncsi vagyok a FIÚK véleményére.
2012. máj. 20. 18:49
 2/14 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Bakancs+nem p*csás, általában fekete ruha

20/F

2012. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. :)

Meg egy nő nem attól lesz 'lányos', akkor már inkább használjuk a csinos kifejezést, mert szoknyát vagy magassarkút vesz fel. A megfelelő szabású, színű, méretű nadrág is lehet nőies, csinos, vagy egy szép lapos talpú cipő. És egy laza lány sem attól lesz laza, hogy csőgatyát hord.

Ezek végletek, valójában sokkal összetettebb a dolog.

17/L

2012. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a ruhájukat szoktam nézegetni.

18F

2012. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell rögtön támadni őt, hogy nincs stílusa. :) még csak most van neki kialakulóban... de azt el kell, hogy mondjam, hogy a 20 kiló alapozó, szögegyenesre vasalt haj, az nem egyedi. nem is ajánlom, hogy olyan stílust vegyél fel.
2012. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. máj. 20. 18:57
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó: szerintem nem kéne véleményt alkotni a monitor előtt...tudtok itt gizdulni csak a nagy bibi az h nemérdekel...puszipá∩_∩
2012. máj. 20. 19:02
 8/14 A kérdező kommentje:
télleg nagyon megvédett...'neki nincs stílusa.:)' hát köszönöm.
2012. máj. 20. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne stílusod, nem itt kérdezgetnéd. És tényleg az a fontos, hogy legyen önmaga.
2012. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó .. m1. lényegtelen.
2012. máj. 20. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!