Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen, hogy pont a vékony vagy átlagos testalkatú lányok jönnek be mindig, akiket lehalásszák előlem a nagy menők?

Figyelt kérdés
Ezért nem lehet sosem barátnőm, mert minden ilyen alkatú, normális lány foglalt. Már kezdem unni.

2012. máj. 14. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Naja, hát ez van akkor, ha csak a külsőségekre figyelsz.
2012. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem csak a külsőségekre figyelek! Amúgy is a lányok válogatósabbak, bár megtehetik mert sok a jelentkező.
2012. máj. 14. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég érdekesen fogod fel a dolgot...Tehát te úgy gondolsz a szerelemre,hogy ez a lány jó lesz,pont 50 kiló,jó akkor most beleszeretnék?:D

Ez így nem fog menni...Meghát változik az ember,a vékony lány is meghízhat/lefogyhat néha,emberek vagyunk,változunk...

Ne úgy nézz a lányra,hogy külsőre jó,és majd utána csalódsz,hogy mennyire..nem is olyan,mint amire gondoltál.

Amúgy meg nem foglalt minden szerinted "normális"lány,csak többet kéne keresgélned,mert nem fog az öledbe hullani(amúgy szerinted csak az normális,aki vékony?)

2012. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért kell minden szavam kiforgatni? :D

Egyébként ennyivel én is mondhatom, hogy lányok tessék elfogadni ahogy kinézek, tetszek vagy sem, értékes vagyo jellemre szeretnetek kell! -.-"

2012. máj. 14. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik. És a normális lányoknak nem a nagymenők kellenek, hanem a jól kinézők, akik normálisak IS.
2012. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán inkább azért nincs barátnőd, mert egy bunkó vagy -.-"

Nem kötözködni akarok, de így gondolom. Te úgy beszélsz a lányokról, hogy "úgyis válogathatnak"...persze, a szerencsések. És még ott vannak azok, akik nem kimondottan vékonyak (de nem is kövérek, vagy csúnyák), és azon gondolkoznak, hogy a pasikat Ők miért nem érdeklik. Szóval legelőször is azon kéne elgondolkoznod, hogy talán nem kéne minden második lányt leszólnod, és csak a "suli legmenőbb csajai" után futnod...sőt, te még csak nem is futsz, várod a sült galambot. De szólok előre, hogy az nem fog az öledbe hullani. ;)

2012. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 20:28


Igen, bunkó vagyok, mert ez kell a lányoknak, de akit szeretek azzal rendes vagyok, csak ritka az olyan lány, aki igazán kiérdemli a szeretetem.

Egyébként én teszek érte, próbálkozom, ismeretlen lányokkal ismerekem buszmegállóban például sötöbö.


Inkább az a baj, hogy a lányok túl flegmák és egy árva jelzést nem bírnának adni, ha bejövök nekik.


Meg mi az, hogy én válogatok?! POnt ti lányok válogattok!


Mit adjátok itt a szentet, annyira szánalmasak vagytok, úgy tesztek, mintha én lennék a gonosz, válogató szörnyeteg, közben meg ti ezerszer jobban válogattok külsőre is már.


Nem vagyok ronda, több lánynak is bejöttem már külsőre, szóval erre sem foghatjátok, hogy biztos azért írom, mert ronda vagyok és nem kellek senkinek sem, de nincs pofám tönkretenni más kapcsolatát, pedig megtehetnék, ha akarnám simán, de nem teszem, viszont akik nekem bejönnek mind foglaltak, pedig nincs is nagy igényem, csak alakra bejöjjön meg arcra, aztán a jelleme jön, de azon a 90%-uk elbukik, mert ki nem állhatom a mai kis hisztis, beképzelt, flegma, rinyáló p1csákat.


Én is válogatós vagyok, de sokkal kevésbé, mint ti lányok, nálam inkább a jellem számít.


Tudjátok nekem hány lány tetszik külsőre csak egy átlagos nap, elájulnátok az fix!


De ti külsőre vagytok sokkal válogatósabbak, én meg inkább jellemre, kiválasztom, aki nekem tetszik leszólítom, de már sokszor két értelmes mondat kinyögése is nehezükre esik, meg persze foglaltak, volt, aki az eljegyzési gyűrűjét mutogatta, na ő még értelmes is volt és jellemre is frankó. De ritka a manapság jellemre és külsőre egyaránt értékes és egyedülálló lány.

2012. máj. 14. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

De nem érted, hogy iszonyúan általánosítasz??? Nem minden lány ilyen. Nagyon nem. Én például nem bukom a "lányokkedvence" jóképű pasikra. Sőt. Az érdekel, hogy van-e normális lelkivilága. Nem vagyok se beképzelt p*csa, se flegma, és nem szoktam rinyálni. De persze ezért különcnek tartanak...;)

Mellesleg az előbb pont arról írtál, hogy a VÉKONY TESTALKATÚ lányok közül foglalt csak mindenki. Vagyis válogatós vagy, ezen kár lenne vitázni.

Ja, és még annyit, hogy az én legtöbb fiú ismerősöm ezerszer válogatósabb, mint mondjuk én. Ők eleve annyit néznek, hogy mell/segg, és annyi. Kb. az arc az utolsó, amit megnéznek, hogy az intelligenciáról már ne is beszéljünk. -.-"

Szóval bárki általánosíthatna, de szerintem felesleges. Talán más lányoknál kéne érdeklődnöd.

2012. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj szegény kérdező... nekem bejönnek a normális/nagyon picit teltebb lányok, de mind foglalt, és mindig jönnek a bálnák hogy bejövök nekik...
2012. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!