Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj lehet abból ha "cserélgess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet abból ha "cserélgessük a lyukakat"?

Figyelt kérdés

Most a hétvégén az egyik csajnak kicsit "megsimogattam" az ánuszát, azután meg előlről kezdtem el a dolgot(ujj).


Remélem nem lesz ebből baj, aki ért a témához segítsen.


Mekkora az esélye hogy valami baj lesz belőle? Illetve milen kockázatok, bajok vannak?


2012. máj. 20. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
cserélgetjük*
2012. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

fincsi fertőzéseket lehet kapni a bélsártól. szóval a lány puncijában és hüvelyében még véletlenül se kotorássz szaros ujjal, bottal vagy farokkal.

de tényleg ne!

2012. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak egy kicsit nyúltam oda, nem volt az egész ujjam benne.


De mégis mennyi az esélye a fertőzésnek? :/

2012. máj. 20. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
HATALMAS!
2012. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg nagy, ne csináljátok ismerősöm nemrég gyógyult ki ebből véreset pisilt és sírt a fájdalomtol :/
2012. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!