Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól vettem észre, hogy manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem észre, hogy manapság nagyon gyakori a fiúk/exbarátok/udvarlók feljelentése zaklatásért?

Figyelt kérdés

vagy ez csak az ismerettségi körömben zajlik ipari módon?

(bár tény, és való, hogy szerintem ezt nem igazán híresztelik a lányok, mert attól tartanak, hogy emiatt nem udvarolnának nekik - megjegyzem okkal)


2012. máj. 20. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg a gyilkosságok szerelemféltésből, illetve bosszúból a szakításért.
2012. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
mert 90% ban a csaj annyira idegesítő és hülye, h muszáj felpofozni, utána ugye megy a pali a sittre, rossz híre lesz, nem is férfi utána-- ez senkinek sem hiányzik xd
2012. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a gyilkosság szerelemféltésből szerintem nagyon aktív volt régebben is, szerintem egyik legalapabb téma krimikben, és úgy egyáltalán, művészeti alkotásokban. a bosszú szakítás miatt... nos igen, az is eléggé elharapódzott.
2012. máj. 20. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy esetleg okuk is van rá általában?
2012. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy okuk van rá igazán... ez legtöbb embernek egy játék, egy szórakozás, hogy szivassa exét/udvarlóját, mert.. jó játék.
2012. máj. 21. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Akit békén hagysz, az nem tud egykönnyen megszívatni.
2012. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az udvarlók/fiúk/exbarátok sokszor nem értenek a visszautasításból.
2012. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem mindegy, hányszor mondtak már szépen nemet az ismerőseidnek.
2012. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!