Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csomó haveromnak már a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó haveromnak már a 2. vagy a 3. csaja van. Elgondolkodtam, hogy kéne egyet szereznem. A FRANCBA IS, nekem egy KTM kell, nem költhetem egy nőre a pénzt aki úgysem lesz a feleségem! Nagyon gáz vagyok? 18/F

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 00:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha nem jössz össze mindenkivel akivel csak összefutsz, csak igy nehezebben fogod "az igazit" megtalálni, de egyáltalán nem gáz. Ez a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá. :)
2012. máj. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Viccelsz? KTM vs nő? vegyél egy KTM-t és a nyakamat ráteszem, hogy lesz egy csajod is. De nem igazán értem, hogy miköze a KTM árának a csajszerzéshez!?

Ha csak pénz miatt tudsz összejönni egy csajjal, jobban jársz, ha inkább hivatásosnak adod a pénzt, kb. ugyanott leszel és profi szolgáltatást kapsz:DDDD

2012. máj. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A KTM-nek van párezer üzemórája,és meghal.


Egy csajnál azért más a helyzet XD

2012. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
KTM-em és nőm is van. Valamit nagyon tudok. :-)
2012. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Melyik volt meg először? :D
2012. máj. 21. 10:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Van a KTM előtti és a KTM utáni nő. :-)
2012. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

18 éves vagy. Válaszd a KTM-et!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én nő vagyok és valahogy mindig olyan társat találtam magam mellé, hogy tuti hogy az én pénzem is kellett az eltartáshoz.

Ha visszamehetnék az időbe, akkor előbb motorjogsi, aztán egy Kawasaki és csak utána pasi.

Úgyhogy én azt mondom:

KTM! KTM! KTM! KTM! KTM! KTM! KTM! KTM! KTM! KTM! KTM!

25/N

2012. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jól beszélsz utolsó! :D Szeretsz motorozni?
2012. jún. 11. 16:48
 9/14 anonim válasza:

Na mindjárt meg lesz a csajod is, írj neki privátot!:DDD


Yamaha R1+feleség+feleségnek Yamaha FZ600:D

2012. jún. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Élek halok a motorozásért... :)

Úgy sóvárgok a sport motorok után mint éhező gyermek egy falat kenyér után...

De sajna se jogsim se motorom.... :'(

A pasimnak van egy 150-es mocija de csak utasként ücsöröghetek rajta... :S

Sokszor azt érzem, hogy belehalok, ha nem lesz meg az A korlátlan...

Próbálkozok gyűjteni rá, de nehezen megy, pedig van másodállásom is... Nyár végén, de legkésőbb jövő nyáron meg kell csinálnom a jogsit aztán jövő nyáron egy mocira is szert kellene tennem... :) Mindent bele...

Amúgy meg ha meg lesz a motor lesz csajod is!!!!

2012. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!