Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha az ismerkedéskor ezt mondaná el a férfi?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival. 34 éves, egyedülálló,nem volt soha házas még.


Kezdünk jóban lenni, de nekem kicsit furi, hogy elmondta, hogy 24 évesen vesztette el a szűzességét az első szerelmével egy 15 éves diákjával. Tanár emberről van szó.


Kicsit ledöbbentem. Felnőtt ember egy gyerekkel?


2012. máj. 21. 14:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem miért nem volt még azonos korú párja. Erre azt mondta, hogy a 35-40 éves nőkre nem tud nőként tekinteni, olyan, mintha az anyjára nézne.
2012. máj. 21. 14:26
 12/19 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz: ez beteges, menekülj!


Még hogy olyan, mintha az anyjára tekintene.... Brr. A hideg is kiráz. :S

2012. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ha 24 éves vagy akkor pláne menekülj,és ne legyen egy ideges egy 25 éves srác,ha a korabeli lányok ilyen 30-40 körüliekkel foglalkoznak.és én még pedó sem vagyok:/
2012. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is az ilyen korú férfiakra tudok úgy tekinteni,ahogy a kérdező, szóval csak mert ő kifogott egy idiótát, ne gondoljuk már, hogy minden 30 év körüli férfi ilyen.
2012. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
jó,én tudom hogy mostanában a min 10 év korkülönbség a divat,na de ennyire?:D
2012. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem tudatosan alakítottam így. Nekem mindegy az illető hány éves, ha szimpatikus (általában értem, ő is az volt, amíg ezt meg nem tudtam), ha jól kijövök vele.


Szerintem abban semmi rossz nincs, hogy a 30-as férfiak vonzanak valakit, azért én is többnyire hozzájuk húzok. Miért?

Mert sok korombelivel ismerkedtem már, de egyel sem lett párkapcsolat, mert nekem nem az jelenti az életet, hogy állandóan diszkókban lógok, bulizok stb. Szeretnék egyszer családot. A mai férfiak ezt hallva visítva rohannak el!


Csak ennyi az oka.

2012. máj. 21. 15:51
 17/19 anonim ***** válasza:
jogos-jogos.viszont én nem pártolnék át 25 évesen a 40-hez közeledő nőkhöz azért mert a korombeli lányok nemhogy félnek mondjuk a gyerekvállalástól,de egy komoly kapcsolattól is.Tudom vannak kivételek,akiket a legnagyobb örömmel és tisztelettel fogadnék,de ritka mint a fehér holló.Az meg hogy szingli is olyan ritka mint a gyémánt.Megpróbálom elfogadni hogy az idősebb pasiknál keresitek azt amiről azt hiszitek elveszett a fiatalabb srácokban a sok ingyenélő,felszínes díszpinty miatt.
2012. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A helyedben nem elfogadnám,hanem örülnék neki. 10 év múlva 25 éves barátnőd lesz, ez előtted áll, nem pedig elveszett :D


És addig is találhatsz párt, nem mindenki gondolkozik így :)

2012. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azért, ha nekem próbálna egy kedves, megbízható, komoly korombeli srác udvarolni, nem zárkóznék el tőle. Mindenki előtt nyitott a bizalmam, csak sokan nem tartották meg.
2012. máj. 21. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!