Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a hosszú hajú lányos arcú fiúk?

Figyelt kérdés
korodat is írd oda légyszi.
2012. máj. 21. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10.vagyok: 17/L
2012. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Hosszú haj igen, lányos arc nem.

Amúgy növessz borostát, vagy szakállat, az talán ellensúlyozza a lányos vonásaidat.

L/25

2012. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen tetszik,úgy látom kevesen vagytok.Barátom is ilyen meg sovány is.Azért van kecskeszakálla,mert zavarta hogy lánynak nézik a gyerekek,öregek,meg még sokan.De nekem jó a látásom.24
2012. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem általában bejönnek a lányos arcú fiúk. :D Küldhetnél képet, mert akkor könnyebb megmondani, hogy jól nézel-e ki. :DD
2013. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
14/L
2013. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen növeszd vissza pont hogy a lányos arcú fiúknak kötelező a félhosszú hosszú haj mert jobban kiemeli az arcot nekem is elég lányos arcom van nekem is mindig ilyen bunkók beszólógattak állati sokat piszkáltak mikor rövid hajam volt frufrum abba kötöttek bele mikor le volt vágva a frufru és rövid hajam volt abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszú hosszúra a hajam akkor azért piszkáltak rohadtul idegesített de nem vágattam le rövidre a hajam pedig a hajam ápolom amúgy azért van félhosszú hosszú hajam mert metalhead vagyok és biztos hogy még egy darabig nem vágom le a hajam én azt mondom aki sérteget bunkóskodik veled moss be neki egy olyan lánnyal aki meg nem fogadja el a hajad azt szard le nagy ívben úgyis lesz egy lány vagy akár több is akinek tetszeni fogsz elfogad. Amúgy meg nem értem miért attól lesz férfi valaki mert szőrös majom valaki illetve miért attól lesz valaki mert rövid a haja mindenkinek jobban áll egy félhosszú hosszú haj frufru raszta haj csikófarokba összekötött haj esetleg hátrafésült haj mint a kopasz pár mm-es haj rövid zselézett tüsi haj meg ez az ecset frizura nekem meg ezek a hajak nem tetszenek aki meg ezt nem tudja elfogadni annak az agyikapacitása nulla.
2017. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!