Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok tizenéves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok tizenéves, hogy egy csónakban evez a huszonévesekkel?

Figyelt kérdés

mármint, sok tizenéves lány szinte rátapad huszonévesekre, és azt hiszik, egy hajóban eveznek. például elkezdi mondani a tizenéves a közhelyeit az életről, kioktatgatja a kiszemeltét, vagy teljesen tényszerűen kimond dolgokat, amikről még csak nem is tudhat (és most nem a speciális esetekre gondolok, hogy a tizenévesnek hamar kellett felnőnie, hanem a normális családból származóakra)?

úgy gondolja sok tizenéves lány, hogy úgy kezelhet egy huszonévest, mint egy korabelit, és egész egyszerűen nem érzi, hogy ő még nem élt annyit, nincs annyi dolgon, fájdalmon túl, mint egy (mondjuk úgy, nem túl gyerekes, de nem is túl sanyarú sorsú) huszonéves.

én nem értem, honnan van ekkora arca a tizenéves lányok (egy jelentős rétegének)?

remélem érthető, hogy nem fikázásról, alázásról lenne itt szó, csak kissé meglepő ez az egész.


2012. máj. 21. 23:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Tizenévesen még én is úgy gondoltam, hogy én sz.rtam a spanyol viaszt, mert intelligensebb voltam néhány kortársamnál. És bár azt utólag se gondolom, hogy h.ülye lettem volna, megfontolatlan, vagy r.bi, mert jól nevelt voltam, de úgy gondoltam, hogy én aztán marhára tudom mi a dörgés.

De érettségi után jött egy egetrengetően hatalmas pofon a Nagy Betűs Élet személyében, és ez ráébresztett, hogy kis csipsz.ar vagyok én még. :) Fejlődőképes, értelmes, de naiv és tapasztalatra szoruló. Ennyi. Normális neveltetés mellett ők is belátják majd ezt szerintem.

21L

2012. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
01:07 vagyok. Na meg amit lefelejtettem és előttem is írták: manapság ~12 éves kor körül sok fiatal meghülyül (no offense de főleg lányok) és akkor mellényt növesztenek amit még egy huszonéves is megirigyelne. Lehet, hogy csak a szüleik nem tanították őket tiszteletre, de amikor felállok a buszon, hogy átadjam az idős asszonynak a helyet és bepattan a 15 éves talpig smink kiscsaj a helyére akkor azért szoktam nézni. Utána meg persze én vagyok a bunko a szemében, hogy hogyan lehet így bánni nővel...
2012. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Édes szívem 19 éves vagyok nem ismered az életem így joggal gondolhatom hogy átéltem olyan dolgokat amit remélem te soha nem fogsz :/"


Uha. Nem lehet komolyan venni a tinik problémáját hacsak:


- nem vagy / voltál hajléktalan

- nem haltak meg a szüleid

- nem vagy / voltál súlyos beteg

- nem vagy / voltál súlyos anyagi válságban


Mert minden egyéb csak tinikapcsolatokkal összefüggő lepke kergetés.

2012. máj. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Uha. Nem lehet komolyan venni a tinik problémáját hacsak:


- nem vagy / voltál hajléktalan

- nem haltak meg a szüleid

- nem vagy / voltál súlyos beteg

- nem vagy / voltál súlyos anyagi válságban


Mert minden egyéb csak tinikapcsolatokkal összefüggő lepke kergetés."


és mi van, ha megbízott valakiben és megerőszakolták? buta tinik, mi?

2012. máj. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy ez így felvetődik. Hogy mekkora a különbség tizen- és huszonévesek élettapasztala között.

Én viszont azt tapasztalom, hogy huszonévesek oktatnak negyveneseket az életről, kezelik le őket. Ez azért egy fokkal még mulatságosabb (volna, ha nem volna inkább bosszantó).

FF/45

2014. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!