Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a jobb kedvért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a jobb kedvért?

Figyelt kérdés

Szóval esett az eset, hogy megtetszett egy lány pontosan fél éve. Nagy nehezen sikerült megtalálnom, aztán beszélgettünk, el akartunk menni színházba, meg minden, aztán végül is nem lett belőle semmi, mert egyikünk sem nagyon ért rá... [tényleg]. És szóval egy ideje nem beszéltünk, ma viszont valahogy mégis... és elmondta, hogy 4 hónapja barátja van... Én persze hipesztupermódon lelkesedtem, de kb. így voltam: [link]

Mit tegyek? Úgy értem, most elég szarul vagyok... Pedig különösebben már nem jelentett semmit a lány, amíg ma megint nem kezdtünk beszélni... Aztán a beszélgetés végén benyögte ezt... persze nem tehet róla, és tényleg legyen boldog... és én voltam a pötsch hogy nem próbáltam mindenképp találkozni, dehát "csak egy lány" volt... most meg így, hogy biztosan nem lehet az enyém már sokkal többnek érzem, amit most el is vesztettem...


2012. máj. 23. 01:10
 1/7 A kérdező kommentje:
ha számít... 18
2012. máj. 23. 01:11
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

rajzolj le egy kecskét.

nekem segített.

2012. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz... ezzel valóban mindent megoldottál köszönöm szépen RendesRóbert.....
2012. máj. 23. 01:25
 4/7 anonim ***** válasza:

ott lett elb@szva,hogy lezsíroztad a randit a színházat,aztán meg elbu-ziskodtad,hagytad magad lerázni,büntetlenül.

csak azt tudom mondani,hogy megérdemelted.

kocoltasd,aztán 2-3 havonta jelentkezz be nála,hogy mi a pálya.

ne kérdezz semmit csak írj valamit neki kijelentőmódban,aztán a reakcióból,ha lesz,tudsz építkezni.

2012. máj. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze most már édes lenne a tiltott gyümölcs
2012. máj. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez aztán az együttérzés
2012. máj. 23. 01:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én véleményem esetleg együttérzésem sajnos nem segít rajtad, sőt senkié.

A kérdés feltételével se fog változni a helyzet, ezt elbasztad várjál.. ez az egy lehetőség.

2012. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!