Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tapiztak már le benneteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tapiztak már le benneteket?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyen egy kellemes 40-es hölgy tapizott le.

Ketten voltunk az üzletben a pult előtt lehajoltam előtt felvenni valamit, amikor éreztem ahogy a kezeivel megmarkolják a fenekem és végig simítja combom előre haladva. Amikor felegyenesedtem elnézést kért, és annyit mondott olyan jó feneked van és nincs rajtad gatya. Nem igen tudtam mit mondani, tényleg nem volt rajtam gatya.



2012. máj. 23. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos egy hatalmas kékbálna volt az elkövető! :S
2012. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes dolgok ez. Tipi-tapi. Ilyen jellegű dolgokban még nem volt részem. Bizonyára az a negyvenes hölgy, nagyon ki volt éhezve. Vagy csak ennyire ellenálhatatlan vagy gyatya nélkül?
2012. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:

már egyáltalán semmilyen gatya? Nem kéne csupasz seggel dolgozni.

egyébként meg miért furcsa? Ha nem a főnököd és ok a munkahelyi szex (meg persze egyedülálló vagy) és még tetszik is a nő, akkor hajrá! már engem is letapizhatna akire gondolok:)

2012. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már persze a farmer alatt
2012. máj. 23. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de egy lány ne tegyen ilyet nyilvános helyen.
2012. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kamaszkori éveim elején a szomszéd lány aki akkor még csak 12 éves volt.

Se akkor se később se lett semmi. Eltelt már azóta közel 4 év.

2012. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A buszon tömegben 3 tinicsaj ütögette lefelé menet a hátsóm:D
2012. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
talán 8-10 éves lehettem, meleg volt és mondtam a játszótéren egy lánynak akivel gyakran együtt játszottunk h nincs is rajtam ilyen melegben alsógatya. és a rövidnadrágom alatt kitapogatta h tényleg nincs. de oda nem nyúlt. de annyi évesen ez fel se tűnt nekem, de először nem akartam megengedni neki, aztán mondta, csak megnézi, tényleg nincs-e :D
2012. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem még nem.
2012. máj. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem mar igen:DOtthon nem nagyon,de miota Londonba lakok azota kb heti szinten:DBar itt kb minden szivbaj nelkul kiverik neked a metron,szoval aki ilyet akar az koltozzon ide:D
2013. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!