Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, benneteket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, benneteket zavar ha egy lány szőrösebb mint az átlag?

Figyelt kérdés
Már régóta szorongok e miatt, nem tudom hogy a pasik részéről milyen elvárások vannak ebben a tekintetben,vagy mi az ami nagyon durvának számít náluk. Szőrösebb a lábam és a karom is mint megszokott, és a mellbimbóm körül is van jó pár erősebb szálú szőrszál. Ráadásul a hajam is le van nőve a fülem mellett. Nem hormonális betegség,örököltem. Mi a véleményetek?
2012. máj. 1. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Hátőőő... Gyantázás, epilálás? Megmondom őszintén, hogy zavarna.
2012. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Hát,ha amúgy jól nézel ki,és kedves,aranyos lány vagy,akkor ha valaki tényleg beléd szeret,azt nem fogja zavarni!;)
2012. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ASOT ***** válasza:

húúha :)


háát egy szőrös lábú nő az nem tetszene bocs.

és az sem ha dzsungel lenne, akkor legalább géppel szedje le a punci körül minimum.


és hát igen, lábra gyanta mindenképp az tovább tart.


őszinte leszek ha meglátnálak szőrösebb lábbal, és dzsungellel, tuti nem mennék oda hozzád!

most őszinte voltam,.


De ez egy olyan dolog amit lehet kezelni! Ez nem egy olyan dolog amihez sebészi beavatkozás feltétlwen szükséges.

2012. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ti találkoztatok már ilyen lánnyal? A kezemről meg a lábamról leszedem,de azért az érzékenyebb helyekkel nem tudom hogy mit tegyek. Ráadásul a bőröm nagyon világos,hajam pedig sötét,és a kisebb szálak a hasamon például,azok is sötétbarnák.
2012. máj. 1. 20:25
 5/16 A kérdező kommentje:
Most igazából,nem a szőrös lábon van a hangsúly, inkább az a kéréd, hogy a mellen meg az arcon mennyire zavar benneteket? Úgse tudok egész életemen át minden nap tipptop lenni.
2012. máj. 1. 20:28
 6/16 ASOT ***** válasza:

háát gondolom azért nem vagy olyan az arcodon mint egy pasi...

a mellen meg nem tom, ha feketék és erősek a szálak akkor az necces..de nem tudom.


Menj szoliba, menj bőrgyógyászhoz, ilyen esetben is tudnak tanácsot adni, vagy menj el egy szalonba ahol bőrápolással is foglalkoznak.


kép alapján nehéz.


De ha a lábad szőrtelen, és a muffocskád körül legalább géppel 0-assal leszeded, akkor nincs nagy gond.

2012. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

így látatlanban nehéz. Néha 1-1 szál is nagyon irritáló, de esetenként a több is elmegy. nem mind egy milyen a személyiséged. Ezt így nehéz...


F28

2012. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám.:/ Ahol tudok epilálok, de néha nincs időm rá, a barátom viszont ezért még nem szólt..:)
2012. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez ellen tudsz tenni. Szőrteleníts.:)
2012. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem arcon nincs, de szőrös a hátam, mellem, hasam, kezem, lábam.

Ezek közül a lábamat szőrtelenítem, a kezem szőkítem.

Most készülök menni dokihoz, hogy nincs-e hormonális problémám.

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk, igazából ő hívta fel a figyelmem a hátamra (mert azt nyilván nem szoktam figyelgetni), de őt nem zavarja.:) 18L

2012. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!