Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé akar tenni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni, és így akar visszavágni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, jártam vele(1 hónapot), csak csók volt, és én szakítottam mert nem akartam tovább hitegetni, hogy szeretem. Ezt normálisan meg is mondtam neki, hogy tudom, hogy bunkó voltam, és nagyon sajnálom. Ő még mondogatta, hogy szeret, meg én vagyok az álma, nem fog lemondani rólam soha. Ezután eltelt 3 hónap és a legjobb barátnőmre kezdett el hajtani, akitől még előtte tanácsokat kért, hogy hogyan jöhetne velem össze, tehát van egy kis ellentmondás a dologban. A barátnőm nemet mondott, amúgy se jön be neki, csak barát. Nem vagyok féltékeny, akkor nem szakítottam volna, de ezt nem értem, miért csinálja.


18l


2012. máj. 23. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos erről van szó, még mindig szeret.
2012. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,tuti féltékennyé akar tenni.Szerintem az idegesítené a legjobban,h ha azt látná rajtad,h téged cseppet sem érdekel,h a bartnődre nyomul. :)
2012. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt kéne elérni, hogy ne ideges legyen, hanem inkább azt lássa, hogy már nem szereted, csak kérdezd meg tőle, hogy még mindig szeret-e, mert van egy fiú aki tetszik neked(persze ez csak egy terv, hogy leszálljon rólad), és nem szeretnéd, ha szenvedne, ha mással lát.
2012. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amióta szakítottam vele, azóta nem beszéltünk semmit, rám se néz, a barátnőmmel, meg más lányokkal van elfoglalva.
2012. máj. 23. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne törődj vele.
2012. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!