Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan lánnyal akivel még nem is vagyok együtt és féltékennyé akar egyfolytában tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért játsza a hülye kis játékait,de tudom hogy ő is oda van értem.Akkor mi értelme a hülye kis ded játékoknak??Ezzel csak elfog veszíteni,pedig mindig hangoztatja hogy ilyen meg olyan fontos vagy meg ilyenek,már nem egyszer játsza el és elfogja így veszíteni a bizalmamat!Nem akarok óvodásat játszani...
2011. júl. 20. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és vágd pofán!
2011. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy most hagyja abba a kisded játékait, mert te nem szereted a taktikázást!

ha amúgy szereted a lányt, érdemes lenne őszintének lenned!

28N

2011. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:42



Én legyek őszinte?Ezt nem értem ne haragudjál....

Nem neki kellene annak lennie??Én elég őszinte vagyok hozzá és nem én játszom a kis ded játékokat....

2011. júl. 20. 21:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam az őszinteség oda vissza kellene hogy működjön!Én elmondtam neki már hogy mit érzek iránta és tisztában van vele!

Ezért nem értem hogy mit kell még húzni az agyam...

Azért az én türelmem is véges.

2011. júl. 20. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Járj vele, és ha nem hagyja abba dobd. Lehet azért tesz féltékennyé, hogy odáig legyél érte, és jo kapcsitok legyen, de az is lehet, hogy csak játsza az agyát, akkor meg hagyd meg valami idiotának.
2011. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az nem jutott még eszedbe, hogy lehet hogy ő is szeret téged, de mégse tudja hogy mit csináljon? és hogy fenntartsa az érdeklődésedet, ezért teszi azt amit..


röviden: lehet hogy nem tudja mit csináljon és/vagy össze van zavarodva, de nem akar elveszíteni téged, ezért csinálja azt amit...

2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59


Aha lehet van benn valami amit mondasz!

Nem tudom!De nem a bizalomról kellene szólnia?Ma is úgy volt hogy felhív este vagy ír egy smst,eddig mindig meg tette de most sz@rt rá.

2011. júl. 20. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretné ha nagyon szeretnéd féltékeny lennél,és odamennél és lekapnád minimum,nyugi nő piszkostitok.:DD
2011. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy sok amit csinál.Tudod a nők ilyenek, kell nekik a figyelem, meg a törődés.. Meg be akarják bizonyítani,hogy ha úgy alakulna másnak is kellenének nem csak neked.. Nem tudsz mit csinálni:) A legtöbb nő ilyen dög:)
2011. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!