Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha netről megismert fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha netről megismert fiúval találkozok, mire ügyeljek?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi van ha nem is, akinek kiadja magát?
2009. jún. 28. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetoleg nyilvános helyen találkozz vele, ahol sok ember van és ne lássa meg, hogy merre mész haza...
2009. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát pár éve volt egy elég durva történet a környékünkön:

a csaj neten ismerte meg a csávót....

Találkoztak(többször is)...ketten voltak egy házban, a ház mögött szőlőültetvény...

Egyszer csak a fiúnak nem tetszett vmi és megölte a lányt, aztán kézzel elkaparta a szőlősorok közt.

A végén, ha jól tudom magát adta fel a rendőrségen, de ez a lányon és a hozzátartózóin már nem segített.


Ugyanakkor volt egy másik lány és egy másik fiú, akik ugyanúgy neten ismerkedtek meg , tallálkoztak és jó vége lett.


A lényeg az, hogy ne legyél egyedül az első talin, aztán ne csak a látszat alapján ítélj, ne hagyd magad becsapni és ha mégsem tetszik inkább szakíts vele rögtön, minthogy fölöslegesen húzd az időt.

Csak vigyázz magadra( abból sosincs baj)

2009. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra hogy ne verjen át semmivel, hogy valóban ő legyen az, és hogy ne legyen veled bunkó.
2009. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Iiigen, erre a sztorira emlékszem a hírekből, talán Szabinának hívták a lányt? Meg még volt egy pár ilyen történet előtte is. Persze ezek csak az extrém esetek, manapság az emberek jó része neten ismerkedik, mégse tűnnek el tömegesen a fiatal lányok.


Az valóban fontos, hogy ne hagyd magad felhívni lakásra, első randin mindenképp maradjatok az utcán. Alapjáraton ne félj attól, hogy átverés áldozata vagy, ő is pont ennyire félhet tőle. Fényképet nyilván kell cserélni előtte, iwiwen vagy myvipen sem árt, ha lecsekkoljátok egymást, ha eddig még nem lennétek ott ismerősök.


De ne erőltess semmit te se. Mindketten meg lesztek illetődve, méregetitek egymást, hogy "hát ő az", lesz sok kínosnak érzett csend is, amikor épp nincs mondanivalótok. Elég idő áll rendelkezésetekre, úgyis feloldódtok majd, és onnantól bármi lehet. :)

f24

2009. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem már 2x volt ilyen neten megismert sráccal randim

a lényeg az h nyilvános hely ahol mászkálnak páran!

előtte kérj róla képet tel szám csere!!!

és sok sikert érezd jól magad!!:)

2009. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakran találkozgatok netről srácokkal.Sokat beszélek velük előtte msn-en,képet kérek,gyakran felhívnak,nekem ez fontos, hogy tényleg ő az. Volt már,hogy képről helyes srác, de nem mondta el,hogy mozgássérült, még a talin is próbálta eltitkolni,de észrevettem. Az átverés zavart,nem maga a helyzet,ilyenekkel vigyázz. Meg ha visszautasítasz valakit,mondjuk csók miatt,van akinek eldurran az agya és ideges lesz,kezelni kell tudni azt,nem megijedni,csak mosolyogni, meg majd legközelebb...aztán kizárni az életünkből.
2009. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!