Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért mindig a rosszfiúkhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ilyet ne kérdezz mert úgy is azt írják hogy jaj ez nem is igaz
2012. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Panda Péter ***** válasza:
ooo, húzzál már aludni...
2012. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem mindig, én nem vagyok rosszfiú, de nem utálnak a lányok
2012. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
izgik
2012. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2012. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos réteg akik a rossz fiukhoz vonzodnak de megint miért általánositasz azt nem tudom.. Nem minden lány vonzodik a rossz fiukhoz.
2012. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, ha nekik a szenvedés kell meg is érdemlik.


Gondolj arra, hogy te vagy a főnyeremény és ha a lányok egy ilyen állatért eldobnak téged, akkor csak nevess rajtuk.


Én így szoktam csinálni és máris jobban érzem magam.

2012. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a rosszfiúkhoz! Ez tévedés! Az tény,hogy azokhoz is,de nem lehet általánosítani. Ami minket vonz,az az izgalom...


A rosszfiúk azért vonzóak,mert izagalmasak,de nem kell feltétlen rosszfiúnak lenni,ahhoz,h izgalmas légy. Vannak nagyon izgalmas pasik,akik egyáltalán nem is rosszak. És gyakran nem minden az aminek látszik, a látszólag bunkó keménygyerekeknek is van szívük.


Akik egyértelműen taszítanak,azok a nyomi ,bátortalan szerencsétlenségek,akik még egy rohadt szót se tudnak kinyögni a társaságomba.


Nem rossznak kell lenni,bőven elég ha fel tudsz mutatni valamit. A balfék lúzerek sosem lesznek vonzóak,ébresztő!!!

2012. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Johnny B. Goode ***** válasza:

itt egy érdekes tanulmányról számolnak be:

[link]

2012. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:37

Honnan tudod, hogy valójában ő milyen értelmes és értékes ember belül? Csak, mert épp csendes és nem egy nagy társasági ember, idegen neki a környezet és nem tud akárkinek megnyílni ezért már nyomi és lúzer, gratulálok. -.-


A bunkónak nincs szíve, csak megjátssza lányok társaságában, hogy bevágódjon náluk.


Nekem nem mondd már, hogy aki képes más embertársainak beszólni és megverni, ha nem tetszik a képe, az egy érzelmes, megértő, együttérző, rendes ember. -.-


Akkora szíve van! :D Hát ezen behaltam.

Annyi t@hó paraszt van, sosem fogom megérteni, hogy tudnak kedves, értelemes, csinos nők ilyen állatokkal összeállni. Aztán jöttök sírni, hogy megcsalt a párom vagy bántalmazott szóval vagy tettel.


Sosem bírtam az ilyen férfiakat.

2012. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!