Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van tele Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele Budapest k*rvákkal?

Figyelt kérdés

Itt volt egy ismerősöm Angliából 2 hétre, mikor kérdeztem a magyar lányokról ezt mondta:


"Ha minden lánynak, aki k*rva világítana a szeme, Budapest fényesebb lenne mint Las Vegas."


Ezzel arra célzott, hogy a budapesti lányok nagyon könnyen odaadják magukat - márha meglátnak egy jobb kocsit/órát/napszemüveget, meghallják, hogy a fiú külföldi stb.


2012. máj. 23. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nyilvánvaló, szar a gazdaság, gagyik a munkalehetőségek, eszméletlen sok tanulás kell a leg ócskább melókhoz is, a magyarok mint palimadarak, így egy gazdag külföldi aki jól is néz ki nem okosabb választás mint románcot alakítani egy diplomás csóró magyarral?
2012. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg nagyon sokan mennek qurvának.Jöhetne már az a rohadt világvége,nincs kedvem egy ilyen világban élni.Már csak kb fél év.
2012. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nezd ,persze h pénzes pasi kell,mert nem lehet megélni semmiböl,meg valoban elég sok a prostituált Magyarprszágon,de szó szerint.kiváncsi lennek egy olyan felmérésre ahol megnezik melyik orszagban a legelterjedtebb.külföldön is dolgozó lányok többsége magyar.
2012. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Johnny B. Goode ***** válasza:

Ráadásul van olyan kedves anyuka, aki még biztatja is...

Nemrégen, de lehet, hogy tegnap volt itt egy kérdés, ahol erről volt szó, anyuci uszította a lányát a gazdag skandináv srácra, mert jó élete lenne mellette.


Itt vidéken is sok ilyesmit hallani, igazi kurv@nevelde...

Az ilyen anyukát érdemes kérdezni, hogy több ribancot is tart a háznál vagy csak azt az egyet nevelte.

2012. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Johnny B. Goode ***** válasza:

De talán a másik ok ott lakozik, hogy a mai lányok többségén látszik (ld.: Pl. Valóvilág), hogy könnyebb neki cibálni a f@aszt, mint rendesen dolgozni és szerényebb életet élni.


Ma már nem szégyen, ha végigkúr a falu vagy mert egy gusztustalan gazdaggal vagy, ilyen világot élünk.

2012. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

figy,én a büdös életbe nem néztem h gazdag e a pasim,mondanom se kell mennyit nélkülöztem,küzdöttem.megértem a fiatal csajokat akik a pénzre mennek,igazuk van.

más életem lett volna teljesen egy gazdag pasi mellett.az meg a másik fele h a nélkülözés tönkreteszi a párkapcsolatot is.

2012. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Johnny B. Goode ***** válasza:

Én az olyannak sok szerencsét kívánok, remélem lesz gazdag pasija amilyet akar.

Azonban azt is kívánom, hogy a pasi jöjjön rá, hogy a nőt a pénze érdekli és napjában többször is alázza meg, ahogy kell az ilyet...

2012. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

A haverodon nyilván látszott hogy pénzes nyaralgató külföldi és sok ribi megkörnyékezte.

Angliában is jó sok kurv' van csak ott nem tűnik a barátod olyan palinak akire érdemes lenne rá startolni.

2012. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert az jó biznisz. Meg mert normális munkát nem találnak, mert nincs.
2012. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én így szeretem Budapestet. Külföldön túl sokat kell udvarolni és idegesítő. Itthon legalább hamar kiderül, hogy mi lesz. A magyar lányok hozzáállását véve a külföldi pasikhoz dologról annyi, hogy higyjétek el, nem ám olyan ribancak. Attól mert egy-két dagidög kéjeleg a négerrel, a magyar lányok nagy része igen is a magyar pasikat részesíti előnyben. Az más kérdés, ha fizetnek nekik.
2012. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!