Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisugárzásra, hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisugárzásra, hogyan lehet erősíteni?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal jön ,hogy a kisugárzás a fontos ismerkedésnél,de arra hogyan lehet "rágyúrni" ? Vagy egyszerűen ez a szó csak a jó ,csinos ,külső megnevezése csak más szavakkal?

2012. máj. 24. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
uránnal
2012. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önbizalom
2012. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sehogy, az vagy van, vagy nincs. Legyél kedves, mosolygós, barátkozós, de ne közönségesen nyomulós. Kevés a jó külső megjelenés, persze az sem elhanyagolható, de az is látszik valakin, ha értelem is társul ezekhez. Ha ezt át tudod adni és még hozzá tudsz is viselkedni, akkor jó úton jársz.
2012. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 perfectlie ***** válasza:
A kisugárzás belülről fakad,nem a csinos megfelelője.Legföképpen magabiztosságot sugározz,jókedvet,mosolyogj(nem így mint egy idióta)és legyél közvetlen.Ez a kisugárzás.
2012. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 perfectlie ***** válasza:
*úgy,mint...bocsi elrontottam
2012. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önelemzéssel szerintem, én mindig is olyan voltam, hogy rengeteget elemztem a saját cselekdeteimet,de a környezetemét is. Tod így elmerengsz magadban és gondolkozol, nálam ez mindig is napi szinten 4-5 óra volt.

És általában a csajok ezzel jönnek, hogy a kisugárzásom fogta meg őket, sőt ha baráti körben ismerkedtünk, többször volt, hogy egy mki számára ismeretlen ember azt mondta, hogy én tűnők a legnormálisabbnak a csapatból, volt ez már fiúval és lánnyal is.


ráadásul úgy érzem, hogy ennek következtében könnyebben bele is látok más fejébe, szal nem árt néha elmerengni az emberek viselkedésén.

2012. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a jó kisugárzás a következőt jelenti: Ránézek egy fiúra, tetszik a megjelenése (ez nem feltétlen azt jelenti hogy tipikus jópasi, csak nekem egyszerűen bejön, ez a tényező minden lánynál más és más, hiszen mindenkinek más tetszik) és ahogy az ember ránéz belelát a személyiségébe... Jó érzés ránézni valakire és azt látni igen ez egy vidám, laza, optimista felfogású társasági lény akinek nagyon édes a mosolya. Szívesen megismerném.
2012. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!