Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ki zárni ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ki zárni ezeket a gondolatokat, érzéseket és erősíteni magamban hogy lehet ebből nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
A lényeg,régóta van egy férfi akivel jóban vagyunk és most elkezdtünk randizni de elég lassan halad a dolog.Én tudom hogy sok nő van az életében akikkel barátkozik haverkodik.De akkor is már most féltékeny vagyok,a becsületemet sérti ez hogy rajtam kívül más nők is vannak.Szeretném valahogy ki zárni ezeket az érzéseket,és lazábbra venni őt hogy mi lesz ha nem jön össze?Hogyan tegyem?Hogyan fogjam fel hogy ő más?
2012. máj. 15. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar akkor lehet én nem is erőltetném ezt a randizás dolgot. engem is zavarna hogy több vasat tart esetleg a tűzbe, maradnék vele haveri/baráti kapcsolatban.
2012. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyen vagyok a baráti kapcsolataimban is,alapból ilyen jellem vagyok.
2012. máj. 15. 11:15
 3/5 Sn0wf0x válasza:
100%

Alapjában a féltékenységet kell kiirtani. Ez nagyon egyszerű, csak rá kell jönni, hogy egy tök fölösleges érzelemnek hazudott valami, ami azon kívül, hogy idegesítsen semmi másra nem jó. Belőlem a szikrája is hiányzik, öt éve vagyok együtt a barátnőmmel közel 10 éve ismerjük egymást és ezalatt a két kezem kevés lenne, hogy megszámoljam hányan próbálták becserkészni.


Mit érek el azzal, hogy féltékeny vagyok? Ha mással akar lenni meg tudom akadályozni nem? Meg akarom akadályozni, ha mással akar lenni? Nem (hiszen ha nem velem akar, akkor már pont halál mindegy). Ha mással van együtt és rájövök, akkor léc van. Ha nem jövök rá, akkor mi történik semmi? Akarom kockáztatni a kapcsolatot azzal, hogy állandóan kutatok utána, vagy lecseszem, mert más pasikkal is szóba áll? Nem. Vannak olyan csajok akivel én szóba állok, esetleg közvetlen a kapcsolatunk, de nem akarok tőlük semmit? Igen.....Ezer meg ezer indokot lehet felhozni, csak meg kell érteni ezeket a dolgokat :)

2012. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik jobban kijönnek a másik nemmel (szerintem igenis létezik férfi-nő barátság). A féltékenység a túlzott ragaszkodás, a kisajátítás: engedd el ezt az érzést, ne agyalj ezen. A Földön kb. 3,5 milliárd nő él, van rá esély, hogy egynémelyikkel találkozik, barátkozik, haverkodik. Ha viszont úgy érzed, hogy "azokkal a másokkal" több is kialakulhat, akkor lehet, hogy nem ő a te embered.
2012. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már akkor össze jött volna velük vagy valami lett volna köztük mert velük már régóta haverkodik.Csak ott van az a ha meg a de!Nem akarok csalódni,és nem próbálom kisajátítani.Csak azt akarom hogy én legyek.
2012. máj. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!