Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van az iskolánkban egy fiú aki útólag bevallotta nekem hogy kb 1 éve járni akart velem, abban az idöszakban egyébként én is akartam vele. De mindenki lebeszélt róla, hogy bevaljam neki összejöttem egy fiúval és ő teljesen kiakadt. Most megint szeretnék vele járni mivel nagyon megkedveltem csak most kb fél éve van csaja de ennek ellenére mindig sokat bámul.. és sokszor rugdos meg iylesmi ami egyébként nem tetszik.. :/ nem mondhatnám, hog sokat beszélünk igazábol köszönünk meg mikor belémjön belém rúg meg iylesmiket csinál akkor szoktam rá valamit mondani. szerintetek elmondjam neki mit érzek? már azért is kételkedek mert mikor összejött a csajával akkor egy fb kiírás miatt bevallottam neki mondta, hogy jajj de cuki stb de semmi semtörtént szerintetek?:/ teljesen bizonytalan avgyok. :/

2012. máj. 24. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Van barátnöje szerintem értelmetlen lenne bevallani nem hiszem hogy szakit vele miattad hiszen te sem miatta szakitottál a pasidal, viszont ha ugy érzed érdemes lenne vele tudatni hátha mégis szakit a csajával akkor tedd meg veszteni nem veszthetsz semmit éppen
2012. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!