Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Azt akarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Azt akarja hogy barátok maradjunk, én szeretem őt, de nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés

Szakított velem mert már nem szeretett, azt mondta max barátként érdeklem. Én nagyon szerelmes vagyok belé, és inkább mellette leszek barátként, mint sehogy, szükségem van rá, de egyszerűen nagyon nagy a kényszer hogy megöleljem, megpuszilgassam, és már sírhatnékom van akkor is ha látom hogy más lányok fontosabbak neki mint én. ha egyátalán nem törődne velem az rosszabb lenne, de ez így működhet? mit kéne tennem szerintetek?

17/L


2012. máj. 23. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
barát? mégis milyen ez? meg se érdemled. az a gáz, hogy akkor vagy nem is szeretett amikor összejöttetek, vagy valahol valaki nagyon elrontotta, hogy az egyik már nem akar kapcsolatot.
2012. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Csak szenvednél miatta aztán meg ő dobna el. Pontosan tudom mit érzel... Nem érdemel meg téged.


21/N

2012. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne maradjatok barátok, így legalább 2-3x annyi idő lesz, amíg elfelejted. tapasztalatból mondom, én sem bírtam ki, hogy ne beszélgessek az exemmel, szinte minden nap 2-3 órákat beszéltünk és nagyon rossz volt. aztán egyszer megmondtam neki, hogy én ezt már így nem bírom, és aztán nem beszéltünk kb egy fél évig, és sikerült elfelejtenem :) most már beszélgetni is tudok vele fájdalom nélkül

egyébként nem baj, ha úgymond "meggyászolod" a kapcsolatotokat, szánj rá pár napot. engedd, hogy átjárjon a fájdalom, nézegesd a képeiteket, hallgasd a zenéiteket, gondolj rá. sírd ki magad, utána sokkan könnyebb lesz. pár naponta, vagy ahogy gondolod, ismételd meg, és egy idő után észre fogod venni, hogy már nem olyan rossz :)

nekem ez segített.

19L

2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!