Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket is zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket is zavar ha egy lány sokat foglalkozik magával? Mert például a pasimat zavarja amikor elmegyek műkörmös, kozmetikushoz stb. (Inkább ilyen vagyok mint igénytelen) 18/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én barátomat nem zavarja, ha szöszmötölök a külsőmmel. Tény, hogy nem érti, hogy mi tart egy hajmosáson-szárításon 1 óráig, mikor az ő 1-2 centis haja 10 perc :) de úgy alapvetően nem érdekli. Az zavarná szerintem, ha vele próbálnék ezekről értekezni.

21L

2012. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Tény, hogy nem érti, hogy mi tart egy hajmosáson-szárításon 1 óráig"


Nekem ez max 30 perc tusolassal egyutt. Kb 50 centis hajam van, fesut 5 eve nem latott. Mar sokszor dicsertek a lanyok es kerdezgettek, hogy milyen sampont hasznalok... ;)


24/F

2012. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igényesség nem azt jelenti,hogy 3 kiló sminket pakolsz magadra. Engem a műköröm meg ehhez hasonló kozmetikumuk nem izgatnak kb semleges. Nálam csak eltöltenél azzal 1 órát,hogy olyan részen szépítsd magad ami nem izgat. Mintha a tárgyakon lévő "made in china" feliratot festenéd ki.
2012. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igényesség nem keverendő a trendiséggel. Utóbbihoz közelebb vagy.
2012. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom vele. Igazad van, inkább foglalkozzon magával mint h legyen igénytelen. Ha velem van és sokat szépítkezik, nem zavar, én értékelem h még x idő is tetszeni akar nekem és nem hagyja el úgy magát mint más nők egy stabil kapcsolatban.

Lehet csak az a baja h sok pénz megy el rá, a műköröm elég drága de én úgy vagyok vele h ha neki ez tetszik akkor csináltasson, mondjuk nekem is tetszik csak ugye vannak emberek akik meg hülyét kapnak tőle.

Én mondjuk okéban vagyok azzal h a barátnőm sokat költ magára, mert nekem is vannak hülyeségeim (hobbi sport mobil kocsi ilyesmi) amire sokat költök, és más meg nem érti meg, de végülis egyszer él az ember, érezze jól magát a bőrében, nem?

2012. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus oké, műkörmös már válóok.
2014. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zavaró, és rengeteg felesleges idő és pénz megy el rá szerintem.
2015. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!