Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudom, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom, hogy tetszem a fiúnak? 13/L

Figyelt kérdés
Régen jól elvoltunk(először barátként, majd 3 napos járás volt) egy ideig nem igazán beszéltünk, eltávolodtunk egymástól. 2 nappal ezelőtt a barátnőm és én beszéltünk vele, hogy miért változott meg.Azóta újra jóban vagyunk. Az egyik órán mellé ültem, hogy a barátnőm közelébe legyek. Én elkezdtem levelezni a barátnőmmel, majd a fú is levelezett a barátnőmmel. A barátnőm leírta nekem hogy a fiú azt kérdezi, hogy szeretem-e. én azt írtam hogy barátként, erre barátnőm ezt leírta neki. Ma ahogy jöttem haza, két fiú osztálytársam együtt volt a fiúval. Az egy kiabált nekem, hogy a fiú szeret.erre én elfordultam és elmentem. Vélemény?
2012. máj. 24. 15:05
 1/8 reptail ***** válasza:
mint az oviba! 5-6 hülye egy helyen
2012. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy barbizzon veled
2012. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekszerelem:) 3nap semmi:) nem tudhatod milyen ha szerelmes vagy. de ha érdeklődik feléd akkor tetszel neki:)
2012. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyerekszerelem a te rohadt fejed-3.válaszolónak
2012. máj. 26. 13:51
 5/8 A kérdező kommentje:
barbizzál te te barom, minek írsz ide?? taarodj inkább a babi babáidhoz mert épp fésülködés idő van
2012. máj. 26. 13:52
 6/8 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak a fentit
2012. máj. 26. 13:52
 7/8 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak: menj az óvónénidhez, hogy tanítson meg írni.
2012. máj. 26. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! (én vagy a 2. válaszoló)

Köszönöm, nem élek a barbizás nyújtotta élményekkel, de köszönöm, hogy felvilágosítottál, hogy mikor van "fésülködés idő". Minden bizonnyal sokat foglalkozol velük, hogy ilyen pontosan tudod az időbeosztásukat.

Azért írtam ide, mert ez egyfelől egy szabad "fórum", nincs megtiltva, hogy ide írjak. Másfelől feltettél egy kérdést, nyilván választ is vártál, én válaszoltam, a korodnak megfelelően.

Bár látom, irigy vagy a barbiaidra, úgyhogy rossz ötletet adtam... Sajnálom.

2012. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!