Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihívó vagyok, de nem ku*rvás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihívó vagyok, de nem ku*rvás. Miért tévesztik össze?

Figyelt kérdés

Nem ruhák terén, ott csak alkalmakkor, pl. egy bálban felveszek egy ízléses ruhát egy magassarkúval. Nem is ez a baj, hanem hogy állítólag nagyon kihívó és szexi vagyok, ebből pedig minden srác azt szűri le, hogy du*ható, és ez engem azért zavar, mert egy teljesen normális erkölccsel rendelkező, jó tanuló, normális lány vagyok.


Nem smárolok minden bulin mással (ilyenre még nem is volt példa), tehát ezért sem tudnak ribancnak nézni. Állítólag a kisugárzásom kihívó... ez probléma lehet? :S Úgy érzem, ezért nincs barátom.


16/L



2012. máj. 24. 20:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet probléma föleg ha te komoly kapcsolatot keresel javaslom néha kicsit probálj ebböl visszavenni ne sokat de kicsit ..
2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
16 évesen buliba, ebből szűrik le hogy az vagy, nem másból :D, még ha nem is vagy az :D
2012. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
45%
2-nál a pont.A buliba k*rvák és lúzerek járnak akik a sörtől hiszik magukat keménynek... Máshogy is lehet bulizni ...
2012. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Jaj, de nem ilyen Coronita meg White, hanem csak nagyon ritkán pár barátommal összeülünk, és akkor táncolunk is. Csak egy lightos házi buli :)
2012. máj. 24. 20:43
 5/36 anonim ***** válasza:
84%

Ez most komoly? Középkorban éltek? Miért baj az, hogy valaki szórakozóhelyre jár?


Lehet más ok miatt nincsen barátod.

2012. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
46%
Már nem azért, de egy szexi ruhával mire hívod ki a másikat? Nyilván szexre. Tehát ráerőszakolhatod itt a ruhákra a különböző jelzőket, deha más azt mondja, hogy az ku*vás, akkor ku*vás, ennek pedig egyszerű megoldása, hogy nem olyan ruhákat veszel fel.
2012. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem középkorban élünk csak a mai szórakozó helyek igen csak igénytelenek és tele vannak kvákkal meg páwákkal. Inkább elmegyünk haverokkal nyársalni kocsmázni gokartozni billiárdozni stb. stb.


Szórakozás és még inni is lehet.

2012. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
nem iszom, és nem dohányzom :) a ruhák, amiket egy buliba felveszek, a többi lányhoz képest még visszafogottak is, nekem nincs kint a mellem meg a fenekem.
2012. máj. 24. 21:01
 9/36 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen ruha volt rajtam, csak hosszabb volt és sötétkék :) ez ribancos lenne?

2012. máj. 24. 21:06
 10/36 anonim ***** válasza:
37%
Bulikban általában a többség dugható rib@nc és még úgy is öltözöl. Mit vársz ezek után? Nem mellesleg 16 évesen......, anyád lennék a beled kitaposnám az biztos.
2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!