Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom, kihasználta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom, kihasználta, hogy szerettem és megbíztam benne. Pénzt és aranyat kért tőlem kölcsön, az aranyat zaciba adta. Tudta hogy nincsen munkám. Föl akarom jelenteni. Van értelme?

Figyelt kérdés
Azzal a szöveggel etett ,hogy az embereinek tartozik,akik megfenyegették.Rajtam kívül még más nőket is szédített.Az egyik,aki még csak most lesz 20 éves gyereket szült neki(ő 32 múlt). Nekem tagadta a többi nőt,kivéve a gyereke anyját(azt nem tudta). Közben még hirdetést is föladatott velem,ahol nőket keresett fotózásra.Kaptam volna a pénzből,vagy nem... Engem akart bajba keverni...Áprilisban minden kiderült és apám e hónap 31.-ig adott időt neki,hogy az összes aranyat össze szedje és a pénzt vissza fizesse.Nem szeretném,hogy ez az ember még több embert tönkre tegyen.Apámnak mondta,hogy több embernek tartozik.
2012. máj. 25. 00:04
1 2
 1/12 Marada ***** válasza:
Ha nem tudod bizonyítani, hogy kölcsön adtál neki, akkor nem sokat tehet a rendőrség se.
2012. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen pasim beadtam miatta az aranyat a zaciba aztán azt mondta hogy kölcsönkéri a laptopomat mert el kell mennie valahová fellépni dj nek adta ki magát természetesen nem került elö azota sem pedig utána mentünk de semmi a rendörségen hiába jelentettem fel nem történt semmi.. szerintem felejtsd el az ilyen mocsadék embert és lépj tovább inkább ugy se kapod vissza a pénzt
2012. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fogj össze a többi nővel és jelentsétek fel együtt. Próbát mindenképpen meg ér.
2012. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Örülj, hogy ennyivel megúsztad, van olyan ostoba is aki a házát íratta rá. Feljelentheted, de mi azt honnét tudjuk, hogy van-e értelme.
2012. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nyugodtan jelentsd fel ! Az ilyen ember megérdemli a börtönt . Az egyik ismerősömnél volt hasonló eset hogy a pasija kicsalt tőle 800ezer forintos és lelépett a pénzel . Ő feljelentette és a bíróság a javára döntött de nem akart fizetni ezért ki mentek a végrehajtók és lefoglalták a kocsiját majd elárverezték és a 800 ezeret vissza fizették .


De a te volt barátod ahogy írtad több embert átvert nagy összegben ezért ha jól tudom a jogszabály szerint már több év börtönbüntetés jár

2012. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Apám már beszélt egy rendőr ismerőssel(tanácsot kért),aki azt mondta,ha nem rendeződik az ügy keressük meg és ő megmondja,hogy kihez menjünk.Szerinte jobb,hogy nincsen papír az arany és a pénz átvételéről,mert így büntető feljelentést lehet tenni,papírral meg polgári per lenne. Ez az ember vígan élje a világát ezek után?Ülni kéne neki.
2012. máj. 25. 00:20
 7/12 anonim ***** válasza:
roma?
2012. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem roma.Nemesi származéknak vallja magát.A biztonsági cége volt rendőrökből alakult...Azt állítja ismeri az országos rendőrfőkapitányt.Szerintem akkor nem tudnák fenyegetni.
2012. máj. 25. 00:31
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
így jár az akinek a jóval idősebb pasik kellenek meg a rosszfiúk, hát vess magadra, kellett a rosszfiú? Akkor viseld a következményeit!! A rendeseket persze elutasítottad...
2012. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 2 évvel vagyok nála fiatalabb.Ne ítélkezz,ha nem ismersz.Eleinte minden pasi normálisnak mutatja magát.Én is rendes férfit szeretnék és nyugodt életet,ezért akarom elérni,hogy ez a gazember ne ússza meg.Nincsen lelkiismerete.Május 7.-én beszéltünk utoljára.Nem izgatja a dolog.
2012. máj. 25. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!