Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem beleszerettem. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem beleszerettem. De van így értelme?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik fiú barátomba. Nagyon jól kijövünk,sőt néha azt érzem ő is érez irántam valamit. Vannak ilyen-olyan megjegyzései amiből ez nyilvánvalóan kiderül. Ebben csak az a bökkenő, hogy még mindig egy másik lányt szeret. Hiába próbálja tagadni, látszik rajta, hogy még érez iránta valamit. Annyira rossz érzés, nem akarom elveszíteni a barátságát azzal, hogy elmondom mit érzek. De ha nem lépek semmit, akkor lehet, hogy nem lesz semmi több barátságnál. Nem vagyok csúnya, sok fiú udvarol nekem. Nekem mégis csak ő kell és vele lennék igazán boldog. Mégis mihez kezdjek ezzel az egésszel?

19/L


2012. ápr. 23. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt megkell beszélni négyszemközt, merre laksz?:D
2012. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Miért pont személyesen?
2012. ápr. 23. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem velem, hanem a sráccal:) kicsit félreérthető volt sry:D
2012. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el próbáltam rávezetni a dologra. Nem sok sikerrel :\
2012. ápr. 23. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindjárt színt vallanod, csak valahogy utalni arra, hogy tetszik neked. Próbálj vele több időt tölteni,jobban megismerni...
2012. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!