Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy tőlem idősebb férfi közelít felém, aki bár nagyon tetszik, családos ember?

Figyelt kérdés

És a dolognak van egy másik pikantériája is: én egy 23 éves fiú vagyok (jöhet a "pfujjolás", mert meleg). Az utcánkban lakik egy közel 40 éves, meglehetősen jóképű pasas, aki többször megcsalta a feleségét a pletykák szerint, természetesen lányokkal. Eleinte azt hittem, hogy csak én turbózom fel a fejemben a közeledését, mivel régóta tetszik, ám már a családi környezetem szerint is eléggé feltűnő jeleket ad (nagyokat köszön, többször hazahozott a fősuliról - egyszer "haverilag" a combomra tette a kezét, stb.).


Némi adalék: én néhány témában "konzervatív" homokosnak tartom magam, pl. nem riszálnám a fenekemet egyik melegfelvonuláson sem, nem reklámozom feltűnően a másságomat, nem kezdeményezek, s nem is flörtölök senkivel, sőt, párkapcsolati és szexuális tapasztalatom sincs túl sok. Illetve vagyok annyira gerinces, hogy ne egy házasemberrel kezdjek ki - ám dolgoznak a hormonjaim, ha gondolok a pasasra.


Előre is köszönöm a válaszokat, még a homofóbokét is. (Egy pszichológus szerint a "leghomofóbabb" férfiak látens melegek.)


2009. jún. 29. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
szerintem te ezt nagyon kevered!szerintem ne is mondj neki semmit amig ö ezt nem mondja!ugyanis elég könyen kijöhetsz furcsán a hejzetböl!
2009. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nagyon jó, hogy így gondolkozol és van tartásod vannak elveid.

A pasas nem lehet valami rendes ember ha fiúkkal és lányokkal is lefekszik ráadásul emellett felesége van! Ha nem boldog váljon el...


Te jobbat érdemelnél egy ilyen alaknál.

Nem tudom mit akarsz tőle tartós kapcsolat valószínűleg nem lesz egy kis kaland meg nem tudom mennyire éri meg neked. Mindenesetre vigyázz magadra ha annyi emberrel lefekszik nehogy elkapj valamit...


Szerintem próbáld meg kiverni a fejedből és keress valaki mást.

Persze nyilván ő a hibás amiért ezt teszi nem pedig azok akik erre kaphatóak. Az ő felelőssége nagyobb.


A látens meleg dologgal egyetértek. Azt gondolom aki tisztában van saját magával az nem botránkozik meg ilyesmin és nem érdekli, simán elmegy mellette.


Engem többször megtaláltak azzal, hogy miattunk nem használhatják már a meleg szót nyugodt szívvel mert ha ezt mondják egyből homokosnak nézik őket - szerintük. Hát nem nevetséges?! Nem tudom de ha valaki kimondja ezt a szót én nem gondolok egyből arra hogy ő meleg lenne. Ráadásul sokan minden második mondatukban úgy fogalmaznak, hogy kissé félreérthetőnek tűnik. Majd hosszasan mentegetőznek és szitkozódnak, hogy jaj dehogy olyanok ők...

Szerinted az ilyen ember ki van békülve önmagával? :)))

És akkor még minket neveznek betegnek...

/Elnézést, hogy a vége off lett./

2009. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönöm szépen az intelligens választ! Az én apám is szállt virágról virágra, amíg tartott a házasságuk, illetve nem volt valami jó apuka, talán egy kicsit apakomplexusom van, s a konyhapszichológiám szerint valószínűleg ezért jönnek be a macsó férfiak is.
2009. jún. 29. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát ez ciki. Együttérzek veled, bár én lány vagyok, és hetero, de nekem is mindig sikerül olyan pasit kiszúrni, akinek van már valakije. Tudja az a fickó, hogy meleg vagy? Ha igen, nem lehet, hogy csak szívatni akar? Szerintem túl idős lenne hozzád egyébként. Meg amúgy is, ha van felesége... Hát nem tudom. Biztos vannak olyan meleg fiúk is, akik korban jobban illenek hozzád.
2009. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor valami közös bennünk. Az én apám se nevezhető jó apának.

Ő sokszor agresszív, verekedős nekem valószínűleg ezért jönnek be a "törékenyebb" fiúk. A férfiasabb típust általában kerülöm, bár vannak kivételek.

2009. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A családomon kívül senki nem tudja, hogy meleg vagyok, viszont (kicsit vulgárisan fogok fogalmazni) ún. "b..zidetektor" működik sok homoszexuálisban, álheteróban, vagy biszexben: érzik a másikon, ha valaki az.
2009. jún. 29. 12:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ő nem vágja rólad hogy "más" vagy,és csak haverkodik.Egyébként olvastam valahol hogy általában azok a fiúk lesznek homokosok akiknek rossz kapcsolatuk volt az apjukkal.
2009. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia.

Nos, én egy nő vagyok s 25 éves.. De úgy gondolom, ne menj bele, még csak gondolatban se ilyen kapcsolatba.. Nem érdemled azt, hogy bántsanak, vagy mutogassanak utánna rád...

Hidd el, keress magadnak egy férfit, és élj vele boldogan...

Bár, éppen van egy példám az ellenkező esetre is..

De ez nagyon ritka, és kérlek, ne vedd ezt úgy magadra, hogy biztos ez fog veled is történni...

Nos, volt egy család, két gyermekkel. Nagyon szépen nevelték a gyerekeket, szóval, mint egy ideális család. Mikor egyszer hírtelen, a városunkban az terjedt el, hogy a férfit azon kapta a felesége, hogy egy férfival volt együtt.. De a nős ember kb 40-45 lehetett, míg a másik férfi kb 25, de max 30.

És elvált a feleségétől, mondván, nagyobb örömet tud ott szerezni a másik fél neki.. Nos, ez így is megtörténhet, DE NAGYON KICSI A VALÓSZINŰSÉGE!!!!

És nagyon kérlek, ne éld bele magad, mert magadnak okozol nagyon nagy fájdalmat..

Köszi, hogy végig olvastál...

Szia

2009. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

hát én nem tudom, de sztem egy hetero pasi nem fogdossa egy másik pasi combját, még barátilag sem.

elhiszem, hogy dolgoznak a hormonjaid, de kérlek ebben az esetben ne magadra gondolj.. Az is gusztustalan, ha egy férfi nővel csalja a feleségét, de hogy pasival... Képzeld el mit érezhet az a nő ha kiderülne. Mondjuk én a biszexualitást alapból elítélem. Az ember tudja, hogy férfi vagy nő kell neki, de egy házastárssal szemben ez azért elég gáz. Vulgáris leszek, de benne van egy pasi seggében aztán hazamegy és a mit sem sejtő asszonnyal van... ez nekem elég kiábrándító. Szóval kérlek gondolkozz el ezen!

2009. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezzel a pasival max le tudsz feküdni egyszer-kétszer, alkalmi kapcsolat lehet belőle, de hosszú távú semmiképp sem. Ahogy írtad, már sokszor megcsalta a feleségét csajokkal, ha le akarna lépni a nejétől, már megtette volna. Ilyesmiben ne nagyon reménykedj. Annál meg remélem te is többre tartod magad, hogy egy majdnem dupla annyi idős, házas pasinak egy strigula legyél.

Amúgy én sem hiszem h egy heteró pasi mindenféle hátsó szándék nélkül a combodat fogdosná. De szerintem ez elég felejtős. Próbálj meg minél kevesebbet találkozni vele, és akkor hátha leállnak a hormonjaid.

Na hadd fújoljak egyet, hogy helyreálljon a lelki békém: fúj XD

Egyébként tudja rólad, hogy te meleg vagy?

2009. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!