Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem 2 hónapja, és nagyon hiányzik. Nem telik el úgy nap hogy ne gondolnék rá. Fáj a tudata hogy más lányokkal van. :(

Tudom, hogy soha nem leszünk már együtt, és az élet megy tovább, de.. belül nagyon fáj ez nekem. :(


2012. máj. 25. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hátha elhagyott lépj tovább.Járj társaságba szórakozni.Ha csak sajnálod magad nap mint nap, több idő is elfog úgy telni vele fekszel vele kelsz.Pasizz be ...ne bánkodj nem ér annyit
2012. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ő hagyott el akkor nem sokat. Két hónap még nem sok idő, de próbáld meg tudatosan elterelni a figyelmed. Az nem baj ha gondolsz rá a szép emlékekre, de szerintem ahogy te is írtad az élet megy tovább. Keress valami újdonságot ami új színt visz az életedbe, így lekötöd magad és akár még új ismeretségekre is szert tehetsz.
2012. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!