Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a mai 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a mai 14 éves lányokkal?

Figyelt kérdés

Az osztály társaim (főképp a lányok) ki közösítenek csak azért mert nem pasizok és meg még nem is volt barátom. Alapból magas vagyok és vékony(174cm és 52kg). Ezért csúfolnak. De nem értem hogy miért csinálják.

7-ben az egyik lánnyal legjobb barátnők voltunk. De most 8-ban hozzám se szól, kibeszél a hátam mőgött, "nagynak" érzi magát és nekem sincs túl sok kedvem vele beszélgetni, de ha nem szólok hozzá akkor az a baja hogy miért nem beszélek vele.

Nem értem hogy 14 évesen minek kéne ribancosan öltözködni, mert az osztályom lány tagjai úgy öltözködnek mintha most jöttek volna a sarokról, és ez a fiuknak bejön(osztályban lévő fiuknak) és utána csodálkoznak hogy leribancozzák őket.

14/L


2012. máj. 25. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ők már rib*ckodnak, neked meg még megvan a józan eszed. :)

Te sokkal értékesebb leszel a pasik számára.


21/F

2012. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Csak olyan szar(bocsi a szóért) érzés hogy ki rekesztenek. De ugyan akkor nem akarok ribancnak kinézni, meg úgy viselkedni mint ők.

2012. máj. 25. 22:37
 3/12 anonim ***** válasza:

régen is meg voltak az a okok a klikkesedésre, a csúfolásra, akkor még kevesebb ribanccal (pontosabban akkor még nem lehetet ribancosan járni mert a tanár simán hazaküldött igazolatlannal)


sajnos a te korosztályod fertője, hogy több benne a ribi mint a normális tini, de ne aggódj a legtöbb majd kinövi és úgy néz vissza majd magára hogy úristen...

2012. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van, csak srácban. Én már harmadik éve vagyok ezzel így, bár engem sose zavart, hogy nem vagyok része a közösségnek, de azért 1-2 jótanács:

-Ne beszélj sokat, legyél el a saját világodban, olvass, hallgass zenét. Ha megszólalsz, mindig valami olyat, amitől falramásznak ők és tanárok egyaránt...

-Kerüld a színeket ruhákban, akkor valami nyominak fogsz tűnni, akinek nincsenek barátai.


17/f

2012. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, és mellesleg ahogy az első mondta... A mai 14-29 éves csajok 80-90%-a ribanc/divatb*zi, srácok esetében meg hímringyó. Ezt nyugodtan vágd is a képükbe, jól fog esni.

Kellemes szórakozást, én élvezem...

Utolsó voltam.

2012. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

Csak egy baj van én inkább az a vissza húzódó kis szürke egér vagyok a sok fekete között. A tanárokkal meg aránylag jóban vagyok.

2012. máj. 25. 22:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt az év vége, tehát most mész középiskolába. Ott majd valószínűleg találsz normális barátokat (a mostaniak nem azok még véletlenül se hidd azt) akikkel majd jobban megleszel. :) Az meg h kiközösítenek mert nem vagy ribanc csak őket minősíti. Most már reméljük kibírod ezt a pár hetet.
2012. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szerencsére már csak 16 tanítás nap van.

olyan suliba megyek ahol még véletlenül sincsenek benne az osztályban(kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció) 9-en leszünk az osztályban(2 fiú és 7 lány)szerencsére.

Hát ha 4 évet kibírtam velük, akkor valahogy csak kibírom még valahogy ezt a pár napot.

2012. máj. 25. 23:04
 9/12 anonim ***** válasza:

"-Ne beszélj sokat, legyél el a saját világodban, olvass, hallgass zenét. Ha megszólalsz, mindig valami olyat, amitől falramásznak ők és tanárok egyaránt...

-Kerüld a színeket ruhákban, akkor valami nyominak fogsz tűnni, akinek nincsenek barátai."


Szerinted kinek az a célja hogy egy "nyomi"nak tűnjön akinek nincsenek barátai? Gratulálok, azért mert te 17 éves fiú létedre egy barátot sem tudtál szerezni és kiközösítenek, nemhiszem hogy egy 17 éves lánynak ilyeneket kéne tanácsolnod. Rohadtul káros az ember életére ha nem tartozik semmilyen közösségbe, nincsenek barátai, és a legjobb barátságok általában középiskolában szövődnek, úgyhogy kérdező nyugi akik most vannak felejtsd el és majd ott...de ne legyél visszahúzódó, besz@ri, elvont magának való. Nem azt mondom hogy alkalmazkodni kell és olyat csinálni amit nem szeretsz, de társaságban lenni jó, és sztem nem egészséges ha vki csak magában elvan..

2012. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lóf@szt a seggükbe :P


Amúgy meg nekem is volt egy legjobb barátom kb 7.-ig aztán ő is a "menők" közé került... Pedig még együtt nyomattuk egész nap a Pokemon stadiumot, aztán ma már csak egy flegma sz@rházi ő is ahogy a többi is... Sokszor voltam nála, játszottunk gyerekkorunkban annyi midnent, fociztunk stb. De ennek vége mert eltávolodtunk csak mer t ő köcsög akart lenni...

F18

2012. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!