Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a mai 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a mai 14 éves lányokkal?

Figyelt kérdés

Az osztály társaim (főképp a lányok) ki közösítenek csak azért mert nem pasizok és meg még nem is volt barátom. Alapból magas vagyok és vékony(174cm és 52kg). Ezért csúfolnak. De nem értem hogy miért csinálják.

7-ben az egyik lánnyal legjobb barátnők voltunk. De most 8-ban hozzám se szól, kibeszél a hátam mőgött, "nagynak" érzi magát és nekem sincs túl sok kedvem vele beszélgetni, de ha nem szólok hozzá akkor az a baja hogy miért nem beszélek vele.

Nem értem hogy 14 évesen minek kéne ribancosan öltözködni, mert az osztályom lány tagjai úgy öltözködnek mintha most jöttek volna a sarokról, és ez a fiuknak bejön(osztályban lévő fiuknak) és utána csodálkoznak hogy leribancozzák őket.

14/L


2012. máj. 25. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az általános iskola már csak ilyen. Nagyon gáz én meg pont hogy kövér voltam de kinézték azt is akinek szemüvege vagy fogszabályzója volt. Az az a kor, amikor ha kilógsz valamivel is kinéznek. Nem kell vele foglalkozni. A középiskolában teljesen más lesz a helyzet (nálam az volt, nálam sokkal kövérebb lányokkal mindenki normálisan beszélt nem volt meghökkentő ha valaki ilyen vagy olyan ) Barátkozz olyannal aki megérdemli, nyugodtan megmondhatod annak a "barátnődnek" hogy észrevehetné magát mert egy büdös r*banc és büszke vagy rá hogy nem hasonlítasz rá. Meg egy 14 évesnek nem annak kéne lennie a leghőbb vágyának hogy pasizzon meg d*gjon össze-vissza, inkább örülj, hogy téged normálisan neveltek a szüleid és tudod mi a helyes
2012. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Van amikor elmondom neki hogy le kéne állni, és hogy majmot csinál magából, és mindenkit meg bánt főleg engem. De akkor minden félét kitalál hogy ő jó kislány és engem állít be rossznak, gonosznak hogy miket képzelek magamról hogy én ilyeneket mondok neki.
2012. máj. 26. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!