Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ez ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ez ennyire?

Figyelt kérdés

Ha találok a neten egy nekem szimpatikus lányt, de kiderül sajnos, hogy az ország másik végében él én elutasítom, mert nem akarom inkább jobban megismerni, nehogy fájjon, amiért úgy sem talákozhatunk egymással sosem valószínűleg a táv miatt és távkapcsolatot nem szeretnék, nem hiszem, hogy működne.


De mégis annyira fáj, hogy sírni tudnék, amiért elutasítom a lányt. Szeretném is őt, de tudom, hogy a táv miatt értelmetlen ismerkednünk. :'(


Miért van ennyire sok kedves, bájos lány tőlem távol?! :(



2012. máj. 25. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert takarodj le a netről és vedd észre a helyi lányokat is.
2012. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
És mi értelme van keseregni? Ha meg annyira akarod azt a lányt, akkor ne hogy már egy kis Mo-n elválasszon a távolság-szerintem.
2012. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. :(
2012. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első ez nem olyan egyszerű, élőben is látok szép lányokat, de mit érek velük, ha már foglaltak?


Holnap megyek fel a városba, leszólítok párat, de ismerve eddigi szerencsémet, tuti foglaltakat fogok ki megint vagy flegma, beképzelt bulizósokat.

2012. máj. 25. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne itt sírjál! Menjél Debrecenbe vagy akárhol lakik. Korod?
2012. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor viszont le kell küzdened a távolságot.

Amit a szíved eltökélt,annak meg kell történnie!

2012. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan a távolság gondot jelent? Tegyük fel h találsz az ország másik felében egy kedves szimpatikus lányt ,aki megfelel minden elvárásodnak és kialakul köztetek valami,és most azért keresel mást mert az közelebb van? Mindenre van megoldás, de ez pl szerintem nem a legjobb.
2012. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Anyagiak is akadályoznak, de ebbe nem mennék bele...


Megvan az oka miért nem lenne megoldható egy távkapcsolat jelenleg.

2012. máj. 25. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Hány éves vagy?
2012. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 23:33


Ezt itt nem vállalnám fel nyíltan.

2012. máj. 25. 23:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!