Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint csak szex vagy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint csak szex vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival kb 1 honapja. Tipikus nocsabasz szivtipro tipus biztos forrasokbol (pl tole is) tudom h eddig csak addig erdekelte egy lany mig lefekudt vele.

Nos az n sztorim ebben kicsit mas.

3szor randiztunk nagyon sokat megtudtam rola amit kevesen tudnak. A multjarol h miert nem kepes megbizni senkiben honnan van penze stb...

Lefekudtunk.

Utana 2 napig nem keresett megkerdeztem tole h most akar valamit vagy nem aztmondta h nem.

Jo nem beszeltem vele letoroltem facebookrol is es 1 het utan osszejottem massal (vele nem fekudtem le affele bufelejto) arra ra 3 napra osszefuottam vele az utcan megkerdezte h mi a helyzet en meg buszken elmeseltem neki h van pasim. Erre elegge felhaborodott de fakepnel hagytam.

Aztan ram irt facebookon h ez neki nem jo h nekem van pasim.

Megint sokat beszelgettunk elmondtam h mennyire megbantott akkor es nem akarom h kozunk legyen egymashoz erre besertodott de 4 ora mulva ujra irt.

Kikonyorogte maganak h talalkozzunk (vasarnap filmet nezunk mint az elso randin :D:D:D) es megkerdeztem tole h mit akar tolem es miert nem massal talalkozgat.

Azt is mondtam neki h ha csak szexelni akar mondja meg ha nem lesz pasim osszehozhatjuk.

Aztmondta h nem errol van szo hianyoztam neki es o se tudja igazabol h mit erez es h majd alakulnak a dolgok.


Nemtudok mr benne megbizni ekkora csalodas utan:/

Vasarnap szex lesz tudom. A pasimmal mar nem vagok egyutt egyebkent mielott meg elkezdenetek ringyozni :D

Igazabol azeert remenykedek h nem csak szexet akar mert ugye tudja h alapbol is lefekudnek vele megis ragaszkodik a tobbszori talalkozashoz.


Mi a velemenyetek?

19/L


2012. máj. 26. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy esélyt megérdemel ha ezt is elszurja és nem keres akkor inkább maradjatok csak barátok.
2012. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De a konkrét véleményem az hogy ö sem igazán tudja mit akar töled.
2012. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

"Azt is mondtam neki h ha csak szexelni akar mondja meg ha nem lesz pasim osszehozhatjuk. "


Ebből a mondatból azt a következtetést vontam le, hogy akkor még volt "pasid".

Milyen elfuserált nézeteid vannak neked egy párkapcsolatról? Hogy a viharba tudsz együtt járni valakivel, hogy ha másnak ezt mondod, hogy ha ő nem lesz, szivesen összefekszel vele.... Tudod mi való neked? Egy tábla, aminek mindkét oldalára az van írva, hogy "fordíts meg!", nem pedig párkapcsolat.


"Nemtudok mr benne megbizni ekkora csalodas utan:/ "


Hatalmas csalódás ám, hogy ha lefekszel valakivel, és utána nem keres... Aki ilyen komolyan veszi a kapcsolatait, mint te, az biztos tudja, mi az, hogy csalódni valakiben.


Ha nem írtad volna oda, hogy 19/L, simán azt hinném, hogy 12/N vagy...

2012. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat meg 1 eselyt ugye mostadtam neki :D ha ezt elszurja hat akkor baratsag sem lesz mert az lehetetlen lenne koztunk vibral a levego komolyan :D:D


Es igen o is mondta h nemtudja h mit erez es majd kiderul es mondta h nemtudja hol allok. hat... :D


csak semmiep se szeretnem h megint ne jojjon ossze megint megprobaljuk stb... nem akarok se veled - se nelkuled kapcsolatot mert z borzalmas es idegeimmel sem birnam :)

2012. máj. 26. 00:51
 5/9 A kérdező kommentje:

odairtam h bufelejto es ugy tudok olyat mondani h abban a kapcsolatban semmifele erzelem sem volt. Nem kell egybol bunkoskodni szerintem :)

Es igen eleg nagy csalodas volt szamomra mert elegge megkedveltem azt a ferfit ami nekem nehezen megy nehezen nyilok meg az emberek elott neki megnyiltam es ezlett. ezert volt nagy csalodas oregem.

2012. máj. 26. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Drága egyetlenem, búfelejtőnek csokoládé, feles, nem egy szerencsétlen srác...
2012. máj. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
remélem te is csak búfelejtő leszel neki.
2012. máj. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne reklámozd a kapcsolataidhoz való hozzáállásod,mert mindig kibukik nálad valami bökkenő és csak negatív megítélésed lesz.

Én inkább nem mondok semmit.

2012. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19 évesen már elég nagy ordas k.rva vagy! Más ilyenkor még arról álmodozik, hogy hogyan fogja majd meg a jövendőbeli párja kezét.
2012. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!