Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Laza kapcsolatnak indult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatnak indult, egymásba szerettünk, de nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

34 éves nő vagyok túl egy váláson 5 éve. Felbukkant az életemben 1 éve egy 23 éves srác. (azaz mostmár 24, de nem ez a lényeg) Laza kapcsolatnak indult a dolog, ő nagyon jól néz ki, minden egoizmus nélkül mondhatom, hogy én sem vagyok ronda, tartós párkapcsolatra egyikünknek sem volt szüksége, tehát nem volt akadálya a dolognak. Mindig is nagyon kedves volt velem, sosem volt durva, vagy tiszteletlen. Nagyon odafigyelt rám szex közben is, odaadó volt, és nem csak azt várta, hogy én szeretgessem őt a saját örömére. Azonban vasárnap reggel átkarolt, és a fülembe súgta, hogy nagyon szeret, és vigyázni szeretne rám egy életen keresztül, és megadni mindent amit csak egy nőnek lehet. Én meglepődtem, de az én számból is elhangzott a szó, hogy szeretem, mert hiszen így van. Lehet, hogy nagyon hülye voltam/vagyok, hogy elmondtam neki az én "titkom" de olyan jó volt tegnap, tényleg éreztette velem, hogy már nem csak a szexet szeretné. Ma viszont időt kértem tőle. Nem tudom miért csinálok ekkora hülyeséget amikor boldog lehetnék. Ő azt mondta, hogy ne tegyem vele ezt, mert neki rajtam kívül más nő már nem létezik, és tudja, hogy képes lesz engem örökké szeretni. Azt mondtam neki, hogy ma este választ adok, hogy hogyan döntöttem vele kapcsolatban. De nem tudom mitévő legyek. Merjek belemenni ebbe az egészbe? Nagyon félek, hogy csalódni fogok mint az előző férjemben. Pedig ő azt mondja, hogy ő nem lenne képes engem elhagyni....Egyik felem nagyon szeretné őt, mert bizony én is szeretem őt, a másik felem viszont azt mondja, hogy túl kockázatos dolog, és nagyot fogok csalódni. Fogalmam sincs mit tegyek. :-( Csak annyit tudok, hogy jó elbújni a világ elől a karjaiban, és jó látni az őszinte mosolyát amikor azt mondom neki, hogy szeretlek.


2009. jún. 29. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hogyha igy gondolod akkor szerintem ne félj
2009. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ne félj a csalodástol mert igy soha nem lehetsz igazán boldog mindig ki kell probálni valami ujat!!

itt a lehetöség hogy ujra igazán boldog légy ne hagyd el illanni a lehetöséget!

merj kockáztatni nem hiszem hogy megbánnád!!!

2009. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáld meg! Ha nem próbálod meg, nem tudod mit hagysz ki, ha viszont mégsem működik a dolgo kettőtök között, akkor is van lehetőséged kiszállni, még ha fájdalmas is!

Bátraké a szerencse :)

2009. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
vágj bele, ha nem kockáztatsz eredmányt sem várhatsz
2009. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
midnig kell kockáztatni, ez így van, és belekell vágj, mert ha midnentől így félsz akkor soha nem leszel boldog. a boldogságnak ára van.
2009. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ha esélyt sem adok neki, hogy szeressen engem akkor nem tudom mit hagyok ki, csak elég rossz volt a házasságom és még egy olyat nem bírnék ki. Pont ezért kerestem laza kapcsolatot, hiszen a nőknek ilyen irányú gyengédségre szükségük van, ha nincsenek kapcsolatban, akkor is. Előző páromtól 2szer lettem terhes, mind a kétszer elment a baba, majd utána én voltam a rossz mert elvetéltem. Holott nem én tehetek róla. A mindennapos veszekedések, a lelki bántalmai majdnem az őrületbe kergettek.
2009. jún. 29. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem torodja multtal, az mult!

A jovoddel torodj es elvezd ki minden pillanatat, mert ugyis olyan rovid az elet!

Sok sikert es boldogsagot! :))

32/N

2009. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj a változástól, és nem tartsd a szívedben a múltat.. Próbáld elfelejteni, hogy a volt férjed mit tett veled, és mit vágott a fejedhez. Úgy érzem, ez az ember nagyon szeret téged, és valljuk be, mind a ketten megérdemlitek, hogy boldogok legyetek.

És igen is, vágj bele, legyél nagyon boldog..

De, ha úgy érzed, hogy valami nem megy, akkor azonnal lépj ki, miellőtt akkora sebet szereznél, mint a férjednél..

Remélem, újra bele tudsz menni egy igazán jó és lelkiekben is mély kapcsolatba...

Sok sikert hozzá..

És szerintem vágj bele...


Egy 25 éves nő....

2009. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy naygon szeret engem. Próbálok okoskodni, hogy mik az ellenérvek de nincsenek. Talán az, hogy 11 évvel fiatalabb. De akkor is imádom őt. Sokkal érettebb a koránál, és azt mondta, hogy ennyi szeretetet és törődést még senkitől nem kapott egy kapcsolatban sem mint tőlem, és nem tehet róla, belém szeretett.
2009. jún. 29. 17:11
 10/12 anonim ***** válasza:

én azt mondanám neked,hogy ez nem kockáztatás.szereted és ő is szeret.akkor hol itt a probléma?a régi férjeddel ne törődj nem szabad a negatív múltra tekintened mert mitől lesz jobb neked?

ez a fiú igazán szeret,és tölts el vele annyi időt amennyit csak tudsz hiszen boldogok vagytok egymással =)

már mindketten felnőttek vagytok és imádjátok egymást, akkor ez a 11 év nem olyan nagy probléma.

egy 15 éves lány

2009. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!